Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? :/ (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? :/ (bővebben lent)

Figyelt kérdés
mindenki at mondja hogy kedves vagyok, csinos, jó fej stb... mégis akárki tetszik nekem az sosem jön össze :/ mert már tényleg nem értem... :( annyira nem lehetek csúnya :O:/
2010. aug. 13. 16:22
 1/8 anonim válasza:
szerintem büdös vagy. vagy zsíros a füled. vagy rondák a körmeid.
2010. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, kedves vagy^^ -.- de egyik sem...
2010. aug. 13. 16:36
 3/8 anonim ***** válasza:
nem lehet h neked a retros pasik jönnek be?:D
2010. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igazából nincs kifejezetten olyan stílusu srác aki bejön:D ha valami megfog benne nem érdekel a stílusa:):D miért?^o)
2010. aug. 13. 16:50
 5/8 A kérdező kommentje:
végülis ha belegondolok a retros pasik igen:D nem rosszak:P
2010. aug. 13. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:

nah akk azért:D nekem is tetszenek de én mér tanultam belőle:D amióta rendesen átbaszott 1 retros pasi onnantol nem érdekelnek

nekik az a fontos h a csajnak az agyába semmi ne legyen csak tudjon jól szopni mindene kilátszodjon a rucijábol és engedelmeskedjen nekik:D

és ennyit meg nem érnek h ilyenné váljanak a normális lányok:D

2010. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ilyen szemetek?:O:S

veled mi volt? hogy baszott át?:/

amúgy köszi:)(L)

2010. aug. 13. 20:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Retros pasik? Az milyen már? Ilyen van? Manapság már vannak a repperek, a metálosok, discosok, a techtonikosok, kékek, zöldek, emok, a deszkások, kockák, a szimplán csak alkoholisták, vagy b*zik (ezek szerint "retrosok" is vannak)


Már tökrte egyedül érzem magam, hogy én egyik kategóriába se akarok belekerülni....


Akkor én most nem kellek senkinek?

Ugyan máár, te is meg fogod találni a párod mint mindenki más nem kell ennyire rá görcsölni.


16/f

2010. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!