Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ezt szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt szinte minden nap a fejemhez dörgölni? Hölgyek véleményére lennék kíváncsi...

Figyelt kérdés

A párommal 7 éve élünk párkapcsolatban, az előző kapcsolataim is min 2-3 évig tartottak, nem vagyok egy csapongó, hűtlen típus. Szeretem a nőket, nem érzem magam jól sokáig ha kizárólag férfiakkal vagyok összezárva, persze néha kell az is.

Szóval az utóbbi időben bárhova is megyünk együtt a párommal mindig megjegyzést tesz ha szembe jön az utcán egy nő vagy a boltban ránézek a pénztárosra és elmosolyodom, mintha ezzel tiszteletlen lennék. Feltesz olyan kérdéseket az utcán, hogy az adott nő tetszik-e? Ránézek, szimpatikus, jó alakja van, persze hogy tetszik, őszintén válaszolok és akkor megkapom a magamét. Egyszerűen nem értem a nőket, miért versenyeznek valakivel aki 20 évvel fiatalabb náluk, nem szültek gyereket és nem napi 5-6 órát alszanak.Miért?!!! Nekem férfiként teljesen természetes ha valakivel össze akarom magam mérni akkor a saját korosztályomból válogatok és nem a 20 évvel fiatalabb srácokat akarom lenyomni. Ismerősöm szerint akkor viselkedik így egy nő ha nem magabiztos és több visszajelzés kell neki, de miközben így viselkedik az utcán közben őt karolom át vagy fogom a kezét....egyszerűen nem értem.



2020. dec. 27. 10:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Miért lettem lepontozva? Csupán megkérdeztem, hogy climax esetleg közrejátszik. Anyámnál is ez a szitu
2020. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon nem szép, és nem normális, ha más nőkre mosolyogsz a párod mellett. Hiába mondod, hogy ő hívja fel a figyelmed az utcán más nőkre, te magad írtad a kérdésben, szereted a nőket, szükséged van a társaságukra. Ezt biztos érzi ő is a viselkedéseden.

Az kevés, hogy mennyi szex van. A szexen kívül mennyi figyelem, törődés, kedveskedés, dicséret, egy-egy ölelés, puszi van?

Mi történt, változott az utóbbi egy évben? Nem vagy többet, túl sokat más nők társaságában? Emiatt nem hanyagolod el jobban mint előtte, nem fordítasz rá kevesebb figyelmet? Akár akaratlanul is.

2020. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
67%
Ahhoz, hogy érdemben tudjunk válaszolni, ismerni kellene titeket és látni. Lehet, hogy hiszti, de lehet, hogy valós és jogos kritika. Attól függ, mennyire feltűnően, hosszan bazsalyogsz a többi nőre, hogy nézed őket végig. Sajnos sok olyat látok, hogy vki mellett ott a nője, nem is rossz nő ráadásul, és kifejezetten hosszan, tahó módon vizslatja a többi nőt, persze aztán letagadja, mert nem akarja elveszteni a fix punit, vagy annyira bamba, hogy észre sem veszi, hogy túl sokáig merengett el a jóseggű raktárosnőn.
2020. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Rövidre vágatta a haját, nénifejű lett, jogos, hogy ha egy viseltes, öregedő ábrázat van a tükörben, ahhoz képest csomó más nőt bántóan vonzónak lát. Nem a Te felelősséged, neked csak el kell viselni és kitaktikázni, hogy minél kisebb kárt szenvedjen a kapcsolatotok a neurózisától. Fel a fejjel, lesz mág rosszabb is! :) F50.
2020. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!