Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ezt szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt szinte minden nap a fejemhez dörgölni? Hölgyek véleményére lennék kíváncsi...

Figyelt kérdés

A párommal 7 éve élünk párkapcsolatban, az előző kapcsolataim is min 2-3 évig tartottak, nem vagyok egy csapongó, hűtlen típus. Szeretem a nőket, nem érzem magam jól sokáig ha kizárólag férfiakkal vagyok összezárva, persze néha kell az is.

Szóval az utóbbi időben bárhova is megyünk együtt a párommal mindig megjegyzést tesz ha szembe jön az utcán egy nő vagy a boltban ránézek a pénztárosra és elmosolyodom, mintha ezzel tiszteletlen lennék. Feltesz olyan kérdéseket az utcán, hogy az adott nő tetszik-e? Ránézek, szimpatikus, jó alakja van, persze hogy tetszik, őszintén válaszolok és akkor megkapom a magamét. Egyszerűen nem értem a nőket, miért versenyeznek valakivel aki 20 évvel fiatalabb náluk, nem szültek gyereket és nem napi 5-6 órát alszanak.Miért?!!! Nekem férfiként teljesen természetes ha valakivel össze akarom magam mérni akkor a saját korosztályomból válogatok és nem a 20 évvel fiatalabb srácokat akarom lenyomni. Ismerősöm szerint akkor viselkedik így egy nő ha nem magabiztos és több visszajelzés kell neki, de miközben így viselkedik az utcán közben őt karolom át vagy fogom a kezét....egyszerűen nem értem.



2020. dec. 27. 10:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%

A párodnak súlyos önbizalmi problémái vannak.


Valószínűleg öregszik (7 év kapcsolat), és most van rajta a kapuzárási pánik, ahol egyrészt minden nőt vetélytársnak lát, másrészt folyamatos megerősítésre van szüksége.

2020. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

En csak arra lennék kíváncsi, hogy mikor bókoltál neki utoljára??

Szoktad e mondani hogy csinos vagy szép.

Meg a másik, hogy ha nézünk is valakit a párom mellett akkor azt diszkréten kell. NEM feltűnően.

Te mindent megteszel hogy jol működjön a kapcsolat????


30N

2020. dec. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem nézed meg elég diszkréten. Azt érzi, hogy más nőket nézegetsz mellette. És hogy nem vagy elég jó neki. Van elég szex? Kívánod és ezt ki is mutatod? Lehet nagyon alacsony az önbizalma.
2020. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%
Nem kellene másokat nézegetni mellett.. Ha meg rákérdez, akkor hazudni kell és nem az igazságot elmondani.. mert mint látható azt nem tudja kezelni.
2020. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
28%

4: igen! Nagyon jó tanács!


Köztudott, hogy a jó kapcsolatok a hazugságra épülnek, véletlen sem a kölcsönös bizalomra (értsd, megbízom a páromban, hogy nem csal meg attól, hogy megnéz egy másik nőt, és észreveszi, ha valaki csinos)

2020. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Pont az a baja, hogy ő szült, egyik napról a másikra oda az alakja, nem alszik, és nem tetszik magának. Te pedig nem rá mosolyogsz, nem neki udvarolsz, hanem akkor is a fiatal, feszes pipiket nézed, mikor az ő kezét fogod. Mit csinálsz, ha nem fogja a kezed? Le is szólítod?


A feleségednek nagyon jót tenne egy szerető. Valaki, aki így látja szépnek, őt akarja, szexinek, és ezt érezteti is vele. Kivirulna, megszépülne, és újra visszatérne a tűz az ágyban is.

2020. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

abba kellene hagynod a nyálcsorgatást más nők után.. ha már párod van.


7 év után meg el kellene gondolkodni az eljegyzésen is..

2020. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%

6: a másik kapcsolati zseni! A pasas hazudjon, de persze, a kapcsolati problémák legjobb megoldása egy szerető...


Komolyan, nem csodálkozom, ha ennyi a diszfunkcionális kapcsolat, mikor ennyi zseniális tanács repül, hazudj, csalj, és a kapcsolatod boldog lesz.

2020. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A szex működik, gyerek mellett heti 1-2 alkalom mindig van, de legrosszabb esetben havi 3-4. Nem bámulom a nőket nem fordulok utánuk, mert az egyértelműen tiszteletlenség lenne részemről, semmi ilyet nem csinálok. A párommal nem vagyunk már tinik, 40+ vagyunk és van rajtunk némi felesleg, de nem sok, 5-10kg ahhoz képest mint amikor megismerkedtünk, szóval nincs ezzel probléma. Az utóbbi 1 évben kezdte el ezt a versengést, más hajszíne van, egész rövid frizurákat találnak ki a fodrásszal, az öltözködésén is változtatott. Nem tudom hogy ezzel nekem üzen vagy tényleg ebben érzi jól magát? Egy dolog biztos, hogy amikor tetszik a látvány azt jelzem felé, ha nem, akkor inkább nem szólok semmit. Bókolni? Mire gondolsz?
2020. dec. 27. 10:54
 10/24 anonim ***** válasza:
67%

Ne haragudj, de tényleg jó tapló vagy, ha a gyerekeud anyjának szeme láttára csorgatod a nyálad fiatalabb lányokra.


Ez nem arról szól, hogy valaki azt hiszi, nincsenek nála szebb nők, de azért van ennek is egy mértéke és nem esik jól azt látni, hogy a másik folyton fiatalabbakat kukkol mellettünk. Bmeg, ez alapvető tisztelet a másik iránt.


Szerencsétlen már azért kérdezgeti téged, mert eljutott arra a pontra, ahol nem bírja szó nélkül hagyni és mivel te láthatóan soha nem bírják meg dicsérni, szeretne kierőszakolni belőled.


Én is együtt vagyok 10 éve a férjemnel, biztos van olyan, hogy tetszik neki valaki, aki elmegy mellettünk, de sose szokott senkit látványosan megnézni, pláne nem mosolyog össze utcán szembejövő, ismeretlen nőkkel.

2020. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!