Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ezt szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt szinte minden nap a fejemhez dörgölni? Hölgyek véleményére lennék kíváncsi...

Figyelt kérdés

A párommal 7 éve élünk párkapcsolatban, az előző kapcsolataim is min 2-3 évig tartottak, nem vagyok egy csapongó, hűtlen típus. Szeretem a nőket, nem érzem magam jól sokáig ha kizárólag férfiakkal vagyok összezárva, persze néha kell az is.

Szóval az utóbbi időben bárhova is megyünk együtt a párommal mindig megjegyzést tesz ha szembe jön az utcán egy nő vagy a boltban ránézek a pénztárosra és elmosolyodom, mintha ezzel tiszteletlen lennék. Feltesz olyan kérdéseket az utcán, hogy az adott nő tetszik-e? Ránézek, szimpatikus, jó alakja van, persze hogy tetszik, őszintén válaszolok és akkor megkapom a magamét. Egyszerűen nem értem a nőket, miért versenyeznek valakivel aki 20 évvel fiatalabb náluk, nem szültek gyereket és nem napi 5-6 órát alszanak.Miért?!!! Nekem férfiként teljesen természetes ha valakivel össze akarom magam mérni akkor a saját korosztályomból válogatok és nem a 20 évvel fiatalabb srácokat akarom lenyomni. Ismerősöm szerint akkor viselkedik így egy nő ha nem magabiztos és több visszajelzés kell neki, de miközben így viselkedik az utcán közben őt karolom át vagy fogom a kezét....egyszerűen nem értem.



2020. dec. 27. 10:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes, de ez neked nem tűnik fel, hogy te se vagy egy ligában a 20 évvel fiatalabb, csinos lányokkal? A párod teljesen érthetően azt érzi, hogy neked már nem vonzó. Főleg ha tényleg ilyen kevés a szex is.
2020. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
28%

Ez nem rólad szól, hanem a párodnak magával van baja. De tőled várja a pozitív megerősítést. Ez ideig-óráig működik is, de csak felületes kezelés. A gyökérokot nem oldja meg. Én leültetném, hogy feltűnt ez nekem és beszélgessünk róla, hogy éri magát, miért érzi úgy, hogy kételkednie kéne bennem és hogy látja magát. Simán ki fog bukni, hogy valamiért elégedetlen magával és nem érzi magát nőnek. Lehet nem randiztok eleget, vagy a gyerek miatt inkább anyuka szerepben van és ezt utálja belül.

32N

2020. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
13%

"Érdekes, de ez neked nem tűnik fel, hogy te se vagy egy ligában a 20 évvel fiatalabb, csinos lányokkal"


Miért ne tűnne fel neki? Egy szóval nem említette, hogy bármit is akarna az ilyen csajoktól, azt leszámítva, hogy vet rájuk egy pillantást.



Tudod, ez olyan, mint egy Ferrari. Mindenki megnézi, de a többségnek sosem kellene a 40 literes fogyasztás, meg a milliós alkatrész árak... Ettől még hadd lehessen már megnézni.

2020. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem elég figyelmet, bókot nem kap tőled a feleséged.


,,... vagy a boltban ránézek a pénztárosra és elmosolyodom, mintha ezzel tiszteletlen lennék. '' -


szerinted az, hogy rámosolyogsz random pénztáros nőkre akik valószínűleg csinosak, szépek, az nem ad okot arra, hogy totál önbizalomhiányos legyen?

Okkal mosolyogsz te azokra a nőkre és az a baj, hogy észre se veszed magad mennyire tiszteletlen vagy a feleségeddel. Okkal kérdezi azokat amit. Csak annyira pasi vagy, hogy nem látod a saját hibáid


Nekem is volt olyan, hogy a barátom kitekert nyakkal fordult a nő után és nézte a kidobott mellű nőt és amikor szóvá tettem nem emlékezett rá azt mondta, hogy ő nem csinált ilyet. Annyira kihagy az agyatok olyankor, hogy egyszerűen nem láttok, nem hallotok, csak a kibuggyanó mellett meg seg.get. Aztán meg csodálkoztok ha kérdőre vonnak, mert nem az agyatokban van az eszetek, hanem a nadrágban.

Én megkérdezném tőle, hogy mi a hibám és min kéne változtatnom, ha már a feleséged magától nem mondja. De tuti ez a baj, egyszerűen nem figyelsz rá és kész. És még magadat se veszed észre, hogy hibázol.

2020. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Értem amit leírtatok, hogy nem szentelek rá elég figyelmet. De miért 1 éve jött erre rá? Persze a gyerek egy ideig szinte minden figyelmét lekötötte, de nem gondolom úgy, hogy bármiben is változtam volna. Nem fordulok utána az utcán más nőknek, hiszen a párom hívja fel a figyelmemet a másik nőre, vagy azért mert közönségesen, viccesen néz ki vagy azért mert szerinte szép. Amikor közli hogy vele is lehetnék együtt akkor szoktam igazán mérges lenni, mintha ő erőltetné azt hogy legyen vége a kapcsolatnak.
2020. dec. 27. 11:46
 16/24 anonim ***** válasza:
73%

Mert lehet 1 éve kevésbé figyelsz rá? esetleg ezen is gondolkodhatnál.

Még ha te észre se veszed. Kicsit figyelj rá jobban, csodákra képes ám néhány gesztus.

2020. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
57%

Fogd meg magad

Menj le a boltba es vegyél neki valami virágot es mond el h mennyire szereted

2020. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Climax?
2020. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%

Igenis tiszteletlen, amit sokatok művel. Kiesik a szemetek, szinte érzem magamon néha a tekintetet, annyira patkányban toljátkok, sokszor a nőtök mellől. Undorító ez a viselkedés és rohadt megalázó. És nem, nem arról van szó, hogy milyen feszes pinákkal hogy képzeli, hogy versenyezni akar, hanem arról, hogy a társaként hogy képzeled, hogy ilyesmire kényszeríted a féreg viselkedéseddel. Mert nálad neki kellene az első helyen lenni és őt kellene tisztelni. Ér annyit az, hogy forogsz meg nyáladzol, mint egy szar, hogy cserébe aláásod a párod bizalmát és önbecsülését?


Elhányom néha tőletek magam komolyan. Főleg mikor apuka érdeklődik, hogy a feleségének hogy lehet 2 gyerek után olyan teste, mint nekem, mert neki ez tetszik.

2020. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
12%
19: te ugye büszkélkedni jöttél valójában?
2020. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!