Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van két lány,aki rápályázott a barátomra még régebben, és olyan dolgokat híreszteltek ami nem volt igaz. Több hónapig zaklattak minket,amíg meg nem untuk és letöröltük magunkat mindenhonnan...alig vártam hogy megszabaduljak tőlük, de sajnos ugyanabba az egyetemre vettek fel minket...mit tegyek ha megint valami rosszban sántikálnak majd? Ha eddig láttam is őket lesz****tam...mindenki azt mondja hogy ne foglalkozzak velük, úgyse szereti őket szinte senki...de én félek.ti mit tennétek az én helyemben? jah és anno kiosztottam őket, azóta nem volt semmise...szerintetek így lesz továbbra is? 20/L
2010. aug. 13. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a lelkükbe gázolnék, hogy nincs nekik senki, és ezért bunkóskodnak stb...
2010. aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt tenném, hogy új hely, új élet. Lesz elég új ismerős, barát is. Elfelejteném őket, nem foglalkoznék velük, ha ők közelednek akár kaphatnak egy új esélyt is, de semmi több. Miért kellene, hogy az én életem róluk szóljon? Arról szóljon az övék, az enyém szóljon rólam! ;)
2010. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát régebben próbálkoztak nállam....bocsánatot kért az egyik de nem válaszoltam neki semmit se rá...nagyon mérges voltam(és vagyok), és nem is szóltam hozzá...igazatok van...ha híresztelnek is még dolgokat nem foglalkozok majd vele, én életem jobban tudom mi hogy van...saját magammal kell foglalkoznom ők meg foglalkozzanak magukkal...de ha nem így lesz jön az első válaszoló ötlete :D
2010. aug. 13. 10:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!