Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idős pasi, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok. Van egy 20 éves barátom, már két éve együtt vagyunk. Elég gazdag családból származunk mindketten. Jól megvagyunk de körülbelül egy éve viszonyba kezdtem az apjával, aki 45 éves. (A barátom szülei együtt vannak) Sajnos egyre jobban kezdem úgy érezni, hogy őt is szeretem, még jobban, mint a fiát, de tudom, hogy ebből nem lehet semmi komoly, főleg így, hogy a fiával járok. Ő elég befolyásos, gazdag ember, és lehetne akármennyi barátnője, de csak én vagyok neki. Tudom, hogy szeret engem, de ő is tudja, hogy ennek nincsen jövője. Mégis szeretem őt, és nem bírnám otthagyni. Mit tegyek?
2010. aug. 12. 23:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hmm, azért egy 45 éves férfinél nem normális, hogy 17 évesbe "szerelmes".Szar ügy egyébként.
2010. aug. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
utolsó előtti válaszolónak: Nem a lánya vagyok a srácnak, csak a barátnője. :D Hát, igen végülis a te véleményedben is van igazság, de szerintem nincs jogod pálcát törni felettem, míg nem ismered a körülményeket. Tanácsot kértem, nem azt, hogy ítélkezz.
2010. aug. 13. 00:01
 13/23 anonim válasza:
hát nem tudom, szerintem nem a pénze miatt van vele.. mert úgy olvastam hogy neki is van.. de nem értem.. melyiküket szereted jobban?
2010. aug. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Igazából mindkettőjüket.. és nem tudok dönteni.:S
2010. aug. 13. 00:17
 15/23 anonim ***** válasza:

Én kinyírnám az apámat egy ilyen után, de gondolkodás nélkül...az ilyen nem apa. Ha szerencséje lenne és tudnék gondolkodni és valamilyen csoda folytán nem lőném azonnal fejbe akkor soha amíg élek nem állnék vele szóba. Felőlem ott döglik meg ahol akar a ribanc nőjével együtt.


Ez nem is sima megcsalás, azért a saját fia barátnőjével...öltek már sokkal kevesebbért is embert.

2010. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Aki pedig azt írja megérti kíváncsi lennék, hogy ha az anyukája kezdene viszonyba a barátjával/vőlegényével a háta mögött akkor is megértené?

Valahogy a szegény srác helyébe nem gondolja bele senki magát. Ha 1 éve folyamatosan csalná a kérdezőt mindenféle kurv@val az sem lenne ennyire Durva mint az, hogy a háta mögött baszogatja az saját apja a barátnőjét.

Remélem kérdező jól gerincre vágja az anyádat a barátod, mert megérdemled. pfffff

2010. aug. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én 26 vagyok, a szeretőm 48 lesz idén. Na és?

Én imádom, persze ehhez az kell,hogy jól nézzen ki. Ő kb.30-nak néz ki és az ágyban egy félisten.

Viszont a te esetedben hanyagolnám az apóst, mert ez nem egészséges. Úgyis kiderül és kellemetlen egy házban lenni mindhármotoknak.

2010. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

48 lesz idén. Na és?

Én imádom, persze ehhez az kell,hogy jól nézzen ki. Ő kb.30-nak néz ki és az ágyban egy félisten.


Na ugye, hogy megmondtam akik csesztetik a babarcú fiúkat, hogy de gáz 25 évesen kinézni 16-17 nek, hogy egyszer eljön a mi időnk:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Úgy bizony!! Ne feledd a sok szexet, Őt is ez tartja fiatalosan. Legalább 200 nője volt életében, kicsit hódítós típus volt.Bár már lehiggadt a házasságban, de azért annyira nem..:-D Előtted szóló voltam.
2010. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont, hallgass rá
2010. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!