Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idős pasi, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok. Van egy 20 éves barátom, már két éve együtt vagyunk. Elég gazdag családból származunk mindketten. Jól megvagyunk de körülbelül egy éve viszonyba kezdtem az apjával, aki 45 éves. (A barátom szülei együtt vannak) Sajnos egyre jobban kezdem úgy érezni, hogy őt is szeretem, még jobban, mint a fiát, de tudom, hogy ebből nem lehet semmi komoly, főleg így, hogy a fiával járok. Ő elég befolyásos, gazdag ember, és lehetne akármennyi barátnője, de csak én vagyok neki. Tudom, hogy szeret engem, de ő is tudja, hogy ennek nincsen jövője. Mégis szeretem őt, és nem bírnám otthagyni. Mit tegyek?
2010. aug. 12. 23:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szereti a szűk puncidat és azt, hogy bármit megteszel neki "szerelemből", amit te persze szerelemnek érzel. Ezer respect, amiért egy ilyen könnyen manipulálható embert ilyen könnyen manipulált.


Amúgy mit vársz a válaszolóktól? Úgy is kapni fogsz egy csomó leribancozást.


Csináljátok hármasban és kész. A végén úgy is észreveszik egymást, és lesz nagy :OOOOO

2010. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
az utóbbi egy-két hónapban szinte nem is volt köztünk szex, csak elmentünk ide meg oda, vagy csak szimplán tévéztünk. (és nem én nem akarom, hanem ő.) de az tény és való, hogy kezdetben csak a szex miatt jöttünk össze.
2010. aug. 12. 23:34
 3/23 anonim ***** válasza:
sztem a 45 a mneő :DD
2010. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
én egyáltalán nem nézlek le, a szerelmet nem te választod, ha ez tényleg az.. ne hallgass az első válaszolóra, nem biztos h csak a szex miatt van veled, persze az is közrejátszik szerintem. de neki erről az egészről mi a véleménye... hogy a fiával jársz? szoktatok erről beszélni? vagy a feleségéről?.. mert azt így ismeretlenbe elég nehéz megmondani hogy mit tegyél.. de melyikükkel érzed magad jobban? mert az a legfontosabb.. és ez hogy a korkülönbség miatt nem tudsz vele lenni, mitől félsz/féltek emiatt a legjobban?
2010. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Hát ezt a kapcsolatot semmiképpen nem vállalhatnánk fel, mert egyrészről ugye házas, a másik, hogy ott van a fia, és az én szüleim enyhén szólva sem vennék lazán, hogy egy nálam majd 30 évvel idősebb férfival vagyok együtt. Egyébként nagyon jól megértjük egymást, bármiről tudunk beszélgetni, politikáról, a gazdaságról, az élet nagy kérdéseiről, stb., de félek tőle, hogy ha esetleg mégis felvállalánk ezt az egészet, tegyük fel 30 év múlva ne adj isten meghal, én pedig ott maradok özvegyen 47 évesen.

Meg egyébként, szeret, de nem tudom szeret -e eléggé, hogy felvállaljon.

2010. aug. 12. 23:49
 6/23 anonim ***** válasza:
Poison Ivy
2010. aug. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

jujj ez nagyon kínos!

teljesen megértelek, engem is mindig a 30-40es pasik vonzottak (más kérdés h csak a korombeliekkel volt kapcsolatom)

Az apának gondolom rossz ha fiát is elárulja ezzel...

Én nem hinném h csak a szex miatt van veled együtt ez a férfi, érzése biztos van, más különben nem kockáztatna. De szerintem ne tégy semmit, ha igazán szeret, majd lép magától, ha nem, akkor ennyit is ért... próbáld mega fiával rendbe tenni a dolgokat, bár nekem kínos lenne a fiuval is találkozgatni ezek után :S



21/L

2010. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem láttam. :D
2010. aug. 12. 23:53
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát, igen elég rendesen betesz ez az egész a lekiismeretemnek, amikor családi vacsorán bevonulok a srácba karolva és közben végig az apjára gondolok.. igazából már sokszor szakítani akartam, de valahol őt is szeretem és nagyon nehéz lenne elszakadnom tőle. :S
2010. aug. 12. 23:55
 10/23 anonim ***** válasza:
35%

Azt ne is nézzük, hogy az apád lehetne, tehát Neked apakomlexusod van, Ő pedig pedofil...

DE! könyörgöm, milyen ember, milyen apa az, aki a fia lányát kúrogatja. Neked imponál a pénze, ez ilyen tinibetegség.

Szánalomkeltő vagy és nem érdemled meg a Nő jelzőt, a srácot meg hagyd el mielőbb. Szerintem nincs szüksége egy ilyen utolsó ribancra.

2010. aug. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!