Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sok időt töltök a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok időt töltök a barátommal - hogy mondjam meg neki, hogy nekem ez sok?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és most van először barátom. Nagyon örültem, hogy összejöttünk, mert már minden barátnőmnek volt pasija csak nekem nem... 2 hónapja vagyunk együtt, és semmi probléma nem volt eddig, egyre jobban belészeretek (már szeptembertől tetszett, főiskoláról ismerem.) Csakhogy... vizsgaidőszakban jöttünk össze, és én pesti vagyok de ő vidéki,csak Pesten lakik, amúgy 180 km-re lakik. Így hát nem szerencsés, hogy pont nyár elején jöttünk össze mert nyáron ugye ő otthon lakik vidéken, Pesten szállása sincs mert a kollégium bezár nyárra. Ezért úgy találkozunk, hogy egyszer én utazok hozzá, utána meg ő hozzám, és hát ilyenkor egymásnál lakunk. Az a "baj", hogy ő nagyon sok időt akar eltölteni velem. Mikor először jött hozzánk (még a szüleimmel, tesóimmal élek), úgy gondolta hogy egy hétig marad... ez volt másfél héttel azután, hogy összejöttünk! Végül 3 napban egyeztünk meg, de a szüleim is furcsának találták, hogy máris így kezdjük a járást. Aztán én is elmentem hozzá, és ott is azt akarta hogy egy hétig maradjak. És ilyenkor persze minden percünket együtt töltjük, együtt alszunk (de szex nincs, szűz vagyok és egy kicsit még várni szeretnék), kelünk, eszünk, stb. 2 hónapja járunk és már legalább 3 és fél hetet együtt voltunk úgy hogy a nap 24 órájában.

Bevallom, nekem ez sok. Szeretem a fiút, és szeretek vele lenni is, jól érzem magam, de nekem nagyon hirtelen jött ez, hogy alig több mint egy héttel az első csók után már "odaköltözött" hozzánk 3 napra, majd azóta is nagyon sokat vagyunk együtt. Ez így nekem furcsa úgy, hogy ő az első barátom. Most is hív, hogy menjek le velük, a családjával (!) egy hétre a Balcsira. Na ez nekem már tényleg sok lenne... Hogy lehet vele tapintatosan közölni, hogy kicsit fogja vissza magát? Megbántani nem akarom... de akárhányszor megemlítem, hogy mondjuk nem egy hétre mennék hozzá, hanem csak 4 napra, kérdezgeti, hogy nem érzem-e jól magam náluk meg ilyenek....


2010. aug. 12. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tom.
2010. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja bocsi elírtam, "csak Pesten lakik" helyett Pesten tanul
2010. aug. 12. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nagyon nehéz ügy, mert a pasi nagyon ragaszkodó, már túlzásba is viszi kicsit a dolgokat. Az a gond hogy 1 hétig ha együtt vagytok folyamatosan, akkor nagyon könnyen rá lehet unni a másikra, pláne ha már az elején így kezditek. MOndd meg neki normálisan, hogy neked ez kicsit sok, már az elején, és szeretnél néha mást is csinálni, mint vele lenni. Ennyiből meg kellene értenie szerintem. Vagy mondd azt neki hogy tanulnod kell, mondjuk valamilyen nyelvből, és úgy hogy együtt vagytok, nem megy. Nem irigyellek, sajnos én sem tudok jobb ötleteket adni :(
2010. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát mond meg neki. Azért romlik el annyi kapcsolat, mert nem őszinték egymással az emberkék. Ahogy ezt itt leírtad, el is mondhatnád neki, csak felfogja. Ha meg nem, jobb minél előbb tudni kivel állsz szemben.
2010. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki simán. Mondd el azokat, amiket nekünk is leírtál itt, hiszen te is erre gondolsz.
2010. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!