Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyok együtt a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyok együtt a barátommal. Szakitani szeretnék vele! Hogy mondjam meg neki? bov. Lent

Figyelt kérdés
Ugy vettem észre h kapcsolatunk nem olyan mar mint régen,nem érzem azt az érzest,mint régen,nem tudom mért pedig nem csinált semmi rosszat.Lehet csak idot kéne kérnem?Itt lakunk egymástól 5 percre,az nem volt gond h nem tudtunk találkozni.Olyan rosz ha bele gondolok h ha szakitok vele akkor már nem fogom látni meg ilyenek.O nagyon szeret.Tanács??
2010. aug. 2. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szüneteljetek. De ha nem szereted akkor inkább szakits vele. Mond el neki hogy te igy érzed és igy meg igy gondolod..
2010. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

feltételezem hogy lány vagy.. szakíts vele.. kit érdekel ?

velem is megtettél nagyon sokszor és még élek .. túléli max tönkre teszed az életét pár hónapra de no para. ilyen a világ

2010. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
megtették. elírtam
2010. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem tenném. Inkább kérj egy kis időt és próbáld ki, milyen nélküle lenni, mondjuk 1 hétig (persze nem úgy, hogy más sráccal). Aztán az 1 hét elteltével elgondolkozhatsz rajta, hogy hiányzott-e stb. Biztosan elakarod-e hagyni...
2010. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szünetelés hülyeség, ha már nem érzed amit régen akkor ne húzzad az agyát ilyesmivel. Mondd el neki az igazat, amit érzel, gondolsz és legyen vége.
2010. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy ugy a szakitas. Olyan mint a fogorvoshoz menes. Elotte ragod magad, utana pedig azt mondod, hogy jaj, hat ez nem is volt borzaszto.
2010. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Keress egy gazdagabbat
2010. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen állj elé és mondd el neki, hogy már nem érzed azt amit régen, ne beszélj össze-vissza, ne írd körbe, hanem őszintén és határozottan mondd el neki. Attól mert szakítasz vele, még fogod látni, csak hagyj neki időt a szakítás után (pár hetet, hónapot), hogy feldolgozza... Aztán később meglátod, hogy alakul a dolog köztetek.
2010. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ezt pont igy el kene neki mondd! es hozzateszed h ossze vagy zavarodva s nem szeretnel elhamarkodottan donteni.
2010. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!