Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok jól és nincs kedvem elmenni a barátommal vacsira, hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Barátommal és pár haverjával néha összeülünk egy vacsira, ma is akarunk menni, de én nem igazán érzem jól magam,mert elkaptam valami virust meg kedvem se sok van menni,már egyszer volt ilyen hogy nem mentem és egy kicsit kiakadt, szerintem meg is sértődött.Nem akarom megbántani, de nem akarok az egész vacsorán fuldokolni a köhögésemtől stb
2009. febr. 8. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

-Bocsi, nem érzem jól magam, azt hiszem elkaptam valami vírust, meg kedvem sincs menni,tudom hogy legutóbb is besértődtél mint egy ovis, de értsd meg, senni kedvem egész este fuldokolni a köhögéstől, arról nem beszélve, hogy a többiek is elkaphatják, még te is...!- Hát, valahogy így.....:)

NŐLJETEK MÁR FEL, EMBEREK!!!!!

2009. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Légy egyenes, őszinte vele szembe. Miért kellene valami kamuszöveget kitalálni, miközben van egy normális indokod, miért nem tudsz elmenni. Nem érzed jól magad, ennyi. Ha nem érti ezt meg, akkor a későbbiekben semmit nem fog...
2009. febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!