Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeszeretnék jönni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeszeretnék jönni a volt baratommal. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Régen nagy szerelem volt köztünk de aztan elhagytam őt amit megbántam. Multkor elhívott magához de nemmentem. Nemrégibe rájottem hogy még szeretem. Ezek után van esélyem ?
2011. jan. 3. 20:24
 1/4 anonim válasza:
Beszélgess vele, és figyeld meg hogyan reagál. Ha ő is közeledik feléd, akkor próbálkozz tovább, hátha összejön.
2011. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Esélyed az van rá:) Lehet ő is érez még valamit ,azért hívott át magához. Beszélgess vele sokat, hátha megtudod:P
2011. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha elhagytad és az első alkalommal nemet mondtál neki, akkor mi a akarsz még.

Ne csodálkozz, ha soha az életben nem fog többet keresni. Én legalábbis biztos hagynálak a francba.

2011. jan. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha szeret akkor nemhagy a francba szerintem
2011. jan. 4. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!