Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el apukámnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el apukámnak, hogy újra összefogok jönni a volt barátommal? Vagy elég majdcsak akkor ha már ténylegesen összejöttem vele újra?

Figyelt kérdés
Először 2évig voltunk együtt, de a sok veszekedés miatt szakítottunk. Apum egy szem lánya vagyok,és ő is kivolt,mikor szakított velem a barátom. Újra elkezdtünk beszélgetni a volt barátommal, (apumnak ezt is mondtam,és ő mondta,hogy többet ide ne hozzam (mármint haza)) és megfogjuk beszélni,hogy min változtassunk majd,hogy ne legyenek veszekedések.
2010. dec. 27. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk leginkább így, ahogyan nekünk is.
2010. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De apum úgy veszi le,hogy engem átvert ez a fiú,azért mert szakított velem.
2010. dec. 27. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez hülyeség. Mellesleg, apukádnak is az a legfontosabb, hogy te boldog legyél. Mond meg neki, hogy te így érzed magadat jól.
2010. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

majdnem hasonló helyzetben voltam én is fél éve, mikor újra összejöttünk a 'volt' barátommal. mondjuk nekem apukán nagyon-nagyon "jó fej", anyumék családja kevésbé megértő, hozzájuk az óta se mentünk (úgy értem, együtt, vele).


mondd neki, hogy szereted őt, és ő is szeret téged (ha ez így is van), és persze, hogy mindenkinek jár egy második esély! (ha van erre példa a családodból, hoz fel a nyomaték kedvéért). jobbat nem tudok, sok sikert Neked!

L.18

2010. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!