Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért olyan felháborító a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért olyan felháborító a többségnek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok h egyesek h ki tudnak akadni ha megtudják h a párjuk leellenőrizte őket, próbára tette, elolvasta az smseit, megnézte a kimenő hívásait.

Most gondolom a másik azért nézi meg mert szeret és történt valami, ami miatt féltékeny és ha tényleg úgy van ahogy gondolja, akkor szeretné inkább befejezi a kapcsolatot vagy megbeszélni, h most akkor h vagy mit.

Nekem is volt erre példa, h barátnőm elolvasta az smseimet, de nem kivágtam a balhét, hanem kérdőre vontam full normálisan, h miért,elmondta, h látta, h hívott egy csaj és féltékeny volt, mert látta h nézett rám egy buliban ez a csaj.

Aztán mondta h tökre zavarta a dolog már napok óta és ezért tette, sajnálja de most akkor is jobb mert legalább megnyugodott.

Tehát most ilyen esetben miért kell neki álllni a másiknak h jaj mit képzelsz? meg jönni a szokásos fas*zsággal, h a bizalom alapja egy kapcsolatnak.

Mostanában elég gyakori a hűtlenség mindkét oldalról meg most mi van akkor ha igaza van és tényleg félreléptem azzal a lánnyal? nagyon érzi h így van de mivel nincs bizonyítéka akkor nyelje le a dolgot? h mert megbízok benne biztos nem?

Leginkább csajok válaszát várom, mert itt az oldalon leginkább tőlük hallottam h nem érdekel, én tuti szakítanák meg bla bla bla,

Mondjuk azt is elmondanám h jó értelmesek lehettek ha ilyen miatt felrúgtok egy amúgy több éves kapcsolatot.


2010. aug. 12. 20:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Cicanaci: 1, ha valaki mérges, hogy hozzányúlnak a személyes holmijaihoz, az nem egyenlő avval, hogy van takargatni valója. Tudom ez forog közszájon, de csak azoknál, akik nem kaptak megfelelő nevelést a szüleiktől (sokan vannak). 2, kevesen vannak azok, akik egyáltaán nem féltékenyek. Az ilyen emberek nem is lezsnek, mert magukat szeretik és lazán kidobnak bárkit. Viszont vannak, akik olykor-olykor féltékenyek, de tudnak uralkodni az érzéseiken.


Tudod aki csak úgy turkál a másiknál, mert féltékeny, ott már birtoklási vágy van. (Azt meg hozzáteszem, hogy teljesen természetes, ha egy kiegyensúlyozott kapcsolatban lévő embernek más valaki megtetszik. Ezt fejben lerendezi magának és kész. Mivel nincs olyan, hogy egy embernek csak egyvalaki lehet a szerelme és senki más. Csak tudod, ez a generáció (meg az enyém, a huszonéveseké) olvasás nélkül nőtt fel és sajnos meg is látszik rajtuk. Azt már meg se merem emílteni, hogy kevesen néznek a lelkük mélyére.)

2010. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi a párommal (annak ellenére, hogy mindenkinek megvan a maga telója, sőt már a gyerekeknek is van), mindig azt a telót használjuk, amelyik épp kéznél van. Ő is használja az enyémet, és én is az övét. az sms-it meg pontosan ismerem, mert nem szeret "pötyögni" és mindig engem kér meg, hogy irjak helyette. Attól függetlenül néha beleolvas az enyémekbe. Sőt, van olyan is, hogy ha jelzi az sms-t, ő előbb olvassa, mint én. :))) Nincs vele semmi gondom. De ha ez nem igy lenne, és nem használnánk közösen, akkor nem szeretném, ha beleolvasna, mert az az enyém. És ha ezt nem tartja tiszteletben, az már gáz. Ez olyan dolog, hogy egymás leveleit sem olvassuk el. Arra viszont ugrok akkor is, ha egy egyszerü villanyszámlát hoz a postás.
2010. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!