Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek a romantika, a férfiaknak a szex a fontosabb?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 16:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#8-nak: Meglepődnél, hogy ez mennyire nincs így. Azt mondható el, hogy akik ugyanúgy gondolkoznak, mint te, elhitették sok emberrel, hogy az ilyesmiket felvállalni szégyen.

24/L

2020. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%
Nő vagyok. Szeretem napközben, ha fígyelmes, kedves velem a párom. De az ágyban baxni szeretek, nem nyálaskodni.
2020. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom de engem szexszel rá lehet venni bármire. :D
2020. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%

Nő vagyok. Egyformán fontos mindkettő. Külön-külön is, és egy egybehangolva is. Ha nem lenne a nőknek fontos a szex, akkor nem lenne ennyi félrelépés a puha pöcsű párok mellől, akik nem képesek jól megdönteni. Ja, és még gyerek sem születne... ugye de meglepő?

Hol éltek ti...? :)) Barlangban?

2020. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%
Vannak dolgok,amiket a nők nem reklámoznak.A szex ugyanolyan fontos nekik,mint a férfiaknak,és sokszor nem azok a romantikus típusok,akiknek gondolják őket a férfiak.
2020. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

53 éves nő vagyok. Most sajnálom, hogy nem volt több romantika az életemben. Szerettem és szeretem a szexet. Heti 2, és nem a nyálas, hanem a kemény jön be. Úgy fél éve tapasztalom, hogy sóvárogva hallgatom egy ismerősöm romantikus életét. Minden hétvégén viszi a férje kirándulni, legtöbbször egy másik város a cél, aztán a bevásárló központ sem marad ki, ebédelnek, a hölgy mindig vesz valamit /természetesen közös kassza./ Mióta friss nyugdíjas a férfi hozza-viszi munkába a feleségét. Eddig is, kivéve ha dolgozott. A feleség nem száll fel tömegközlekedésre amióta kb. 25 év együtt vannak. Tehát megvan a sokak által sóvárgott női romantika. "Értem jön a férjem", "Meg sem engedné a férjem, hogy buszra szálljak" /nem a mostani covidos időkre gondolok, hanem így volt ez 2 évvel

ezelőtt is./ "Értem mindent megtesz a férjem".

Lehet öregszem, eddig semmi bajom nem volt. 19 éves korom óta vezetek, mindig büszke voltam rá, hogy olyan "erős nő" típus vagyok. Viszont mostanában.....

2020. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért ennyire önállótlannak sem kell lenni. Nem egészséges, mit csinál az ilyen ha lebetegszik a férje vagy magára marad!? Lehet, hogy kontrollmániás a kedves férj, ezért nem engedi egyedül fel a nejét 20 éve a buszra. Ez a "figyuzz értem mindent megtesz a férjem", csak a külvilágnak szól, hogy irigykedjen mindenki.
2020. dec. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!