Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a párotok emiatt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotok emiatt? További lent.

Figyelt kérdés
Már 1 ideje nem áll úgy a péniszem ahogy kéne, dolgozom rajta h jobb legyen, de nem naon sikerül... Nagyon Szeretem a Barátnőm nem akarok elveszíteni :( ímádom orálisan kényeztetni, lehet ezzel kompenzálni? Ti dobnátok a szerelmetek emiatt?
2010. aug. 12. 14:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

3-4 hét alatt nem reprodukálodik ? ebbe bízom(tam) én is h így lesz ,de mivan ha nem ? :S



Ha serkented a vérképzést, akkor hamarabb.

2010. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
miért nem mész el orvoshoz?
2010. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
azt is fogom, csak ugye vmiért viszolyog tőle az ember, vagy fél vagy nemtom, ezér ha van más mód, akkor inkább az...
2010. aug. 12. 19:16
 24/25 anonim ***** válasza:

NE parázz már mert annál rosszabb lesz!

Ha szeret a párod akkor ezzel együtt elfogad és segít neked!

Fektessetek több hangsúlyt az előjátékra. Orális kényeztetés...

Én így szoktam feltüzelni a párom, mert neki is szokott hasonló gondja lenni, vagy hamar elmegy, de ezekkel és rengeteg türelemmel orvosolható.

És eszem ágában sincs elhagyni emiatt, holott tudom hogy mással lehetne jobb.

Mert szeretem.

2010. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Tudom és ha van előjáték fel is áll, de azt érzi h nem őt szeretem, hanem ahogy ......, de én azt akarom h azt érezze h én télleg őt szeretem ;( kényeztetem is, de előbbiek miatt kételyei vannak...
2010. aug. 12. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!