Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a párotok emiatt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotok emiatt? További lent.

Figyelt kérdés
Már 1 ideje nem áll úgy a péniszem ahogy kéne, dolgozom rajta h jobb legyen, de nem naon sikerül... Nagyon Szeretem a Barátnőm nem akarok elveszíteni :( ímádom orálisan kényeztetni, lehet ezzel kompenzálni? Ti dobnátok a szerelmetek emiatt?
2010. aug. 12. 14:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha én valakit szeretek, akkor ilyen apróság miatt soha nem hagynám el, mert például én inkább erkölcsorientált ember vagyok (tehát olyan, aki az igazságtalanságot, megcsalást nem tudja elviselni), most már csak az a kérdés, hogy a párod milyen... Egyébként vannak nők, akik sajnos egyébként is csak a csikló izgatásával érik el az orgazmust.
2010. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom h a párom is erkölcsorientált, és igaz, sajnos nehezen éri el sok nő a hüvelyorgazmust,de ha mégis akkor utána miért akarnak csikló orgazmust is? jobb?
2010. aug. 12. 14:51
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem úgy állt, akkor inkább mást csináltunk... Én meg nem erőltettem, mert tudtam, hogy ez zavarja őt, de mégse tehet róla. Ha ezért cseszegetem is, akkor csak rosszabb lesz neki. Én türelmes voltam vele. Aztán idővel minden rendbe jött. Szerintem ne agyalj ezen, mert az is befolyásolhatja, hogy idegeskedsz közben.
2010. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az őszinte bíztató válaszokat :) meg a kevésbé bíztatókat is :S:(
2010. aug. 12. 14:58
 15/25 anonim ***** válasza:
vegyél viagrát:D nemto drága de ha csakaszexre meneakkor viagrával biisztos nem hagyna el :D
2010. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynám el :)

De megkérdezhetném, hogy mi történt egy ideje, ami miatt gondjaid vannak?

L/18

2010. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, egyszerűen alig akar felállni, ha fel is áll nem olyan kemény mint volt, 3-4 hete volt 1 vérvételem ami esetleg egészségügyileg befolyásolhatná... ennyit tudok
2010. aug. 12. 15:12
 18/25 anonim ***** válasza:
75%

"volt 1 vérvételem ami esetleg egészségügyileg befolyásolhatná... ennyit tudok"


Itt a válasz. nincs elég véred. Egyél sok céklát, igyál vörösbort. A szervezet nem fogja az agyadtól megvonni a vérellátást, mert akkor elájulsz, agyhalottá válsz. Emiatt a cerkádba nem jut.

2010. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Látod meg is van a válasz :) Nem kell ezen görcsölni :)
2010. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
3-4 hét alatt nem reprodukálodik ? ebbe bízom(tam) én is h így lesz ,de mivan ha nem ? :S
2010. aug. 12. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!