Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kismamák haho !!! Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismamák haho !!! Veletek volt ilyen ?

Figyelt kérdés
Sziasztok van itt esetleg olyan kismama akinek a terhessége alatt fokozatosan megromlott a kapcsolata ? 15 hetes terhes vagyok és jelen pillanatban gyűlölöm a gyerekem apjat. Pedig ő volt életem szerelme .... vagy meg mindig az már nem tudom.. nem értek semmit hogy miért érzek így és miért történik ez velünk amikor boldognak kene lennünk... igazából csak beszélgetni szeretnek egy hasonló sorsú vagy hasonlót atelt anyukaval/kismamaval... köszönöm előre is

2020. dec. 14. 00:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

De igen, en 13 hetesen hagytam el a ferjem, mivel nalunk o kezdett el betegesen feltekenykedni 😅

6 hetesen korhazba kellett toltenem egy hetet, van egy gyanum azalatt megcsalhatott es ugye mindig az kiabal akinek eg a haza :))

2020. dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hallottam már ilyet kérdező, hogy terhesség alatt még a másik lélegzetvétele is idegesít, nálunk nincs így szerencsére. 22 hetes vagyok, ugyanúgy szeretjük egymást, mint előtte, annyit vettem észre magamon, hogy rosszabbul esik, ha pl. csak hülyéskedésből mond valamit, mert komolyan veszem és könnyen elsírom magam, de tudom, hogy én vagyok a túl érzékeny most, mondom is neki, hogy ne vegye magára, nem veszekszünk miatta, hanem vigasztal, pedig nem haragszom rá. Szóval fura dolog ez a terhesség, a hormonok játéka is szerepet játszik a viselkedésünkben, de nem szabad, hogy felül kerekedjen rajtunk.

Remélem rendbe tudjátok tenni a dolgokat!

2020. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!