Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kismamák haho !!! Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismamák haho !!! Veletek volt ilyen ?

Figyelt kérdés
Sziasztok van itt esetleg olyan kismama akinek a terhessége alatt fokozatosan megromlott a kapcsolata ? 15 hetes terhes vagyok és jelen pillanatban gyűlölöm a gyerekem apjat. Pedig ő volt életem szerelme .... vagy meg mindig az már nem tudom.. nem értek semmit hogy miért érzek így és miért történik ez velünk amikor boldognak kene lennünk... igazából csak beszélgetni szeretnek egy hasonló sorsú vagy hasonlót atelt anyukaval/kismamaval... köszönöm előre is

2020. dec. 14. 00:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az a fajta aki nekiáll könyvet olvasni.. rengeteget dolgozik... keresek valami cikket vagy blogot ami erről szól hátha van azt biztos elolvassa
2020. dec. 14. 08:50
 12/22 anonim ***** válasza:
69%
És nyugtasd meg, hogy nem az ő hibája, ne érezze úgy, mond el neki, hogy teljesen érthetetlen számodra is mi történik veled...
2020. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%

#4: Oké, de mi a ...on veszekedtek?

Lehet, hogy tényleg te viszed túlzásba a hisztit. Lehet, hogy jogosan veszekszel, jó okod van rá.

Az meg nem 15 hetes terhesen szokott kiderülni, hogy tojik a fejedre. Mi változott?

Kicsit többet kéne tudni, de valahogy nagyon nem akarsz belemenni a részletekbe.


Úgyhogy általánosságban: egy kapcsolat nem a terhesség alatt megy tönkre, hanem már előtte. Csak nem mernek kilépni, nehogy kifussanak az időből és lecsússzanak a gyerekvállalásról.

2020. dec. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
24 évesek vagyunk szóval mi nem csúsztunk volna ki a gyerekvallalasbol. Feltekenykedek de nem úgy mint előtte hanem ezerszer durvabban és úgy érzem hogy halál jogosan, de közben meg tudom hogy nem mert nincsen fent facebookon nem jár el nem beszél senkivel tudom a kódját mindent... valószínűleg az én hibám hogy veszekszunk de akkor azt érzem hogy az övé nem tudom megfogalmazni de főleg ez a féltékenység talán
2020. dec. 14. 09:52
 15/22 anonim ***** válasza:
57%
Ez tipikusan az a helyzet, amikor el kell menni közösen, pszichológushoz párterápiára. A párod felé érzett irracionális gyűlöleted ugyanis láthatóan elvakít téged, így lehetetlenné vált, hogy higgadtan megbeszéljétek egymással, hogyan tovább. A pszichológus harmadik, semleges személyként nem alanya a gyűlöletnek, így segíthet konstruktív mederbe terelni a dolgot. Nyilván nem olcsó párterápiára járni, de ezt az esélyt add meg szerintem, mert ha valóban szakítotok, nagyon durva helyzetbe kerülhetsz terhesen, majd újdonsült egyedülálló anyaként. Szinte garantált, hogy hosszú évekre egyedül maradsz. Ki akarna egy csecsemőjét vagy kisgyermekét egyedül nevelő nővel összejönni, akivel nem lehet hosszabb időre kettesben maradni, vagy közös programokra menni? Én régebben próbáltam ismerkedni egy nővel, aki egyedül nevelte az 5 éves kisfiát, hát borzasztó nehézkes volt a dolog, mert amikor a kisfia óvodában volt, ő dolgozott, amikor pedig nem, akkor a kisfiú mindenképpen vele akart lenni. Szóval vess be mindent szerintem, hogy megmentsd a kapcsolatodat, beleértve a párterápiát is.
2020. dec. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
18%
És miért nem oszt ki a pasid egy nevelő pofont, hogy észre térj?
2020. dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes hozzászólásokat mindenkinek!! Már attól kicsit jobban érzem magam hogy kiirhattam magamból és hogy kaptam jó válaszokat. A parterapiat én is jó ötletnek gondolom már elkezdtem nézni pszichologusokat a környéken. Nem akarok nélküle élni mert szeretem és nem véletlen vallaltunk gyereket mert annyi mindenen atmentunk együtt és mégis összerazott minket minden és nem szetszakitott. Köszönöm meg egyszer mindenkinek!!
2020. dec. 14. 10:34
 18/22 anonim ***** válasza:
73%

Én megértelek téged, Kérdező. Kb ugyanígy érzek. 25 hetes vagyok most, de napról napra jobban idegesít a férjem. Már azzal is, ha levegőt vesz. A legapróbb szokásaitól égnek állnak az idegeim. Ha viszont nincs itthon, akkor meg őrülten hiányzik. Ezeket bizony a hormonok okozzák.

Én azt tudom javasolni, beszélj a pároddal ezekről. Ha már annyi mindenen keresztül mentetek, ráadásul mindketten szeretnétek a gyerkőcöt, biztos meg fogja érteni.

A férjem is nehezen viseli a hisztiket, amiket levágok néha, de tudja, hogy szeretem, és a picit is nagyon várja, így elnézi a kirohanásaim.


Remélem sikerül rendezni a dolgokat. Boldog babavárást! :)

2020. dec. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszi :-) neked is!


Írtam privatban

2020. dec. 14. 12:02
 20/22 anonim ***** válasza:
27%

Szerencsère a terhessègre mindent rà lehet fogni.

Aztàn nem èrtik az emberek hogy mièrt ez idő alatt lèp fèlre a legtöbb "boldog" apuka

2020. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!