Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kismamák haho !!! Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismamák haho !!! Veletek volt ilyen ?

Figyelt kérdés
Sziasztok van itt esetleg olyan kismama akinek a terhessége alatt fokozatosan megromlott a kapcsolata ? 15 hetes terhes vagyok és jelen pillanatban gyűlölöm a gyerekem apjat. Pedig ő volt életem szerelme .... vagy meg mindig az már nem tudom.. nem értek semmit hogy miért érzek így és miért történik ez velünk amikor boldognak kene lennünk... igazából csak beszélgetni szeretnek egy hasonló sorsú vagy hasonlót atelt anyukaval/kismamaval... köszönöm előre is

2020. dec. 14. 00:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
Nem ritka az ilyen, bàr inkàbb a férfiaknàl jön ez elő
2020. dec. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%

A legtöbb kapcsolat terhesség alatt romlik meg vagy a gyerek születése után nem sokkal. 1-2 év. Ezért is van annyi egyedülálló anya aki az összes tàrskeresőn pótapucira vadászik.

Igen, sok ilyen van.

2020. dec. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy van sok ilyen, baromság.

Kérdező, kifejthetnéd bővebben, hogy mi változott meg köztetek.

A terhesség nálunk is hozott változást. A férjemnek egy olyan oldalát hozta elő, amit addig nem ismertem. Túlféltett, mindenre ráparázott, sose volt ilyen azelőtt. De nem ment bele tönkre a házasságunk, át tudtuk beszélni, hogy ez engem miért zavar. (Apukának is ugyanilyen, de alakul.)

2020. dec. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az utóbbi egy hétben állandóan veszekszunk. De főleg én veszekszem vele és haragot és gyűlöletet érzek iránta egy kanál vízben megfojtanam a nap 60% ban. Szerintem se a gyerek se én nem erdekeljuk. De én tuti nem .
2020. dec. 14. 08:02
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
Làtom még soha senki nem látott terhes hisztit és magából kifordult kismamát. 😂 Aki kétségbe meri vonni az anyaság szentségét azt le kell pontozni... Értem. 😅
2020. dec. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%

JÓ REGGELT!!!


A legtöbb (1000-ből 999) férfi SOHA nem akar gyereket.

2020. dec. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nálunk pont hogy ő jobban akarta mint én ...
2020. dec. 14. 08:43
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

6.

Akkor úgy látszik a gyerekeim apja és a környezetemben sokan nem is férfiak.

Kérdező, dúlnak a hormonok, viszont vegyél vissza, mielőtt tényleg baj lenne.

2020. dec. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem keress a férjednek is egy könyvet, hogy tudja, hogy nem feltétlenül vele van baj, hanem csak a hormonok játszanak veled, rögtön jobban fogjátok viselni mindketten a helyzetet.
2020. dec. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Már ott tartunk hogy ő el hagy...

Meg elköltözik . De csak akkor ha én ra kezdek ha nem akkor tok normális kb kinyalja a s*ggem de ez is úgy idegesít... tényleg minden amit csinál :-( nem tudom hogy allitsam le magam

2020. dec. 14. 08:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!