Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Veletek elnézőbbek...

Kismamák! Veletek elnézőbbek a munkahelyen a terhesség miatt?

Figyelt kérdés
Úgy bármilyen téren :)
2018. júl. 31. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Velem azok, de alapból is normálisak voltak.

De most különösen.

Pl nem gond, ha reggel telefonálok be, hogy kellene 1 nap szabi, mert nem vagyok jól.

Vagy vizsgálatokra , védőnőhöz bármikor elmehetek, és általában azokon a napokon ha végzek is korán, pl délelőtt 10-kor, akkor se szoktam már bemenni dolgozni, hanem hazamegyek, és ezeket a napokat beírhatom ledolgozottnak, mintha ott lettem volna. (Ami elég jó, mert nem fogy a szabim.)

Majd minden nap felmegyek a pihenő helyiségbe aludni 1 órát du 2 körül, mert ki vagyok, ebből sincs gond, sokszor küldenek a főnökeim, hogy aludj egyet.

A légkondit átszereltették felőlem, mert nagyon rám jött, és nem esett jól.

Plusz van szombatonként egy otthoni 1 órás munka laptopról, amiért fix nettó 15 ezret fizetnek, ezt is mindig nekem adják, egyrészt kell a pénz alapon, másrészt hogy sok legyen a fizum az ellátásokhoz.


Persze 3 férfi vezetőm van, nemzetközi cégnél, nők szerintem kevésbé empatikusak ilyen téren (is).

2018. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Ja, hozzáteszem, én vagyok az egyetlen alkalmazottjuk a helyi irodában, a többi nem itt van hanem szerteszét..

Szóval nem más kárára.

Előző vagyok

2018. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
53 % -os, ez a G Y E R E K V A L L A L A S kategória mit keresel itt ha nincs gyereked egész nap itt vagy és osztod a nem létező észt!
2018. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Álmodozni szabad!😀😀😀
2018. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Igen bármikor elmehettem bármilyen vizsgálatra, akkor később mentem vagy hamarabb eljöhettem,nem kellett ezek miatt szabit kivenni.

Ebédidő akkor volt amikor megéheztem :D

A végefelé addig dolgoztam amig jól esett.

Addig is keveset emeltem, de utána annyit sem hagytak.

A kimenős, szaladgálós munkát már nem mindig én csináltam.

...

2018. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Én is jöhetek-mehetek védőnőhöz, dokihoz, amikor úgy gondolom.


A férfi kollégák nagyon rendesek, nem hagynak emelgetni, semmit pakolni (irodában dolgozom, úgyhogy dossziékat, ilyesmiket). Valamelyik nap leesett egy papír az asztalomról, a szemben ülő férfi kolléga felpattant és gyorsabban megkerülte az asztalt és lehajolt a papírért, mint én hátratoltam a székem. :-)


A női kollégák már nem ilyenek.... még akinek van gyereke, hagyján... de akinek nincs, az ő kb személye ellen elkövetett támadásnak éli meg az én terhességemet. :-)

(Így járt! :-) )

2018. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanúgy 4 műszakban nem valami egészséges helyen voltam úgy, mint a terhesség előtt, max átrakott helyettem 1-2 ládát az egyik munkatársam. 4. hónapig dolgoztam, aztán már nem kaptam új szerződést
2018. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
A két legutóbbi munkahelyemen mindig körül voltak ugrálva a kismamák. Mondjuk mindkét helyen jó csapat volt. Többnyire nők, gyerekesek, gyerektelenek vegyesen. Mondjuk munkában nem tudtunk egymásnak segíteni, de agyéb dolgokban igen.
2018. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Kulfoldon korhazban, noverkent dolgoztam majdnem a terhessegem vegeig , es a kolleganoim mindent megcsinaltak szinte, en csak papirmubkaztam. ( vervetel rendeles, protokollok atnezese, rendezes, ujitasa, stb )
2018. júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Többet pihenhettem, a vizsgálatokat nálam is lazán vették, kevesebbnek is voltak, a végén már nem hagytak emelni, nekem nagyon pozitív élmény volt.
2018. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!