Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek ilyen?

Figyelt kérdés

az a baj h a pasim elmegy 4 napra és nekem hiányozna mert vele szerettem volna lenni... és ő maradha ha meg kérném de én nem akarom mert tudom h fontos neki meg elszeretne menni.. erre azt mondta h én vok a legfontosabb meg stb...


de hát az önzőség ha mondom h maradjon :S:S:S


tudom egy "normális" pasi ilyenkor rég mondta volna h semmi közöm h hova megy meg már rég dobott volna


így azt kérném h hogyan hassak magamra h elviseljem a távol létét??? kösz


2010. aug. 12. 11:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

barataiddal szervezz olyan programot ami segistegevl nem gondolsz a parodra es iigy nem jut eszedbe h tavol van es hianyzik,persze attol kozben felhivhatod a baratodat h halljad a hangjat de kapocsolodj ki te is,csinalj valami kulonlegeset amivel eltoltod a napjaidat.

En peldaul ilyenkor osszeszedem a baratnoimet es valamit kiagyalunk ami segit mindegyikunk szamara kicsit elfelejteni a dolgokat(jelen esetben azt h tavol van e shianyzik..) es ha jolerzed maga dveluk akkor nem fogsz erre gondolni.:)

2010. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
csak az a baj h akik vannak barátnőim mindnek van pasija és ugye együtt vannak velük vagy együtt mennek nyaralni és hát így nem maradt szingli barátnőm uncsimnak nincs pasija de azt meg képtelenség otthonról elvinni vhova strandra se jön sehova bulizni se... mert h ő minden áron megakar halni meg stb.. és ha együtt is vagyunk mindig ezt mondja.. szal ő is ki lőve :S am mondta h menjek vele de amint feljebb is írtam h miért nem akarok
2010. aug. 12. 13:52
 13/13 anonim ***** válasza:
Menj el nyaralni a barátoddal. Ha nem teszel a dolgokért csak roszabb lesz.
2010. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!