Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek ilyen?

Figyelt kérdés

az a baj h a pasim elmegy 4 napra és nekem hiányozna mert vele szerettem volna lenni... és ő maradha ha meg kérném de én nem akarom mert tudom h fontos neki meg elszeretne menni.. erre azt mondta h én vok a legfontosabb meg stb...


de hát az önzőség ha mondom h maradjon :S:S:S


tudom egy "normális" pasi ilyenkor rég mondta volna h semmi közöm h hova megy meg már rég dobott volna


így azt kérném h hogyan hassak magamra h elviseljem a távol létét??? kösz


2010. aug. 12. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Masztizz sokat.
2010. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
te is ;) nem azért nem akarom h elmenjem... am meg nem voltunk együtt úgy szóval tök mind1
2010. aug. 12. 11:17
 3/13 anonim ***** válasza:
akkor masztizzatok együtt.:P
2010. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

értelmesebbnél értelmesebbek xD

Mondom h nem a szex miatt... de hagyuk majdcsak válaszol vki normálisan is

2010. aug. 12. 11:26
 5/13 anonim ***** válasza:
miert nem mész vele?
2010. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Hát ha hiányzik, akkor olvasgasd a régi mentett msnes beszélgetéseiteket. Vagy hívd fel telón és mond neki mennyire hiányzik a közelsége, stb.


18/f

2010. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

azért nem akarok vele menni mert egész nyáron velem volt és úgy gondolom ennyi szabadság neki is kijár... mert ha vki megkérdezi tőle h hol voltál a nyáron ?.- barátnőmmel... és sztem az nem nagy élmény... szeretném ha neki jó lenne


am nem szoktam menteni a beszélgetést meg akk csak rosszabb lenne :S csak az a baj h től érzékeny vok :S

és köszi a rendes válaszokat :)

2010. aug. 12. 11:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Foglald le magad addig a barátnőiddel és a hobbiddal.
2010. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Beatrix17 ***** válasza:

Ha akarná,hogy vele menj,már megkért volna!4nap nem a világ.Mi volt,hogy10napig voltunk távol egymástól,amikor külföldön dolgoztam!!Kemény volt nagyon!De van telefon,net!Ha van bizalom,kibirható!

Foglald el magad valamivel!

2010. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egész nyáron együtt voltatok,és elszoktál magadtól.Ebben a 4 napban pumpáld tele a nyamvadt lelked némi egoizmussal.Mielőtt elfelejted hogy ki vagy,és végképp elveszíted magad,feloldódva egy másik lényben mint légy a formalinban.
2010. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!