Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenn a történetem. Segítsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenn a történetem. Segítsen valaki tapasztalt! Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem rég ismertem meg a srácot. Nagyon édes és nagyon bejön nekem. Szerintem neki is én. Mert állandóan szemtelenkedik,mellém ül,az ölembe akar feküdni ... meg a többi! De viszont van neki egy sakál:D Ő a barátnője. Kezdem nem érteni hogy ha van barátnője akkor velem mért flörtöl? Tegnap is egy helyen ültünk és jött a sakálja és veszekedtek.. folyton engem nézett közben. Mi lehet most? Tetszem neki? vagy mi az oka? Mit csináljak?
2010. aug. 12. 10:13
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Hát igen .. amúgy pontosan így vagyok énnis.

A srác tőlem is fiatalabb pár évvel .. de engem nem érdekel a kor! :)

Nemrég beszélgetett vele a bnőm rólam. És mondta h tetszem neki .. és a bnőjét nem is szereti! :O

nem tudom mit higgyek :(

2010. aug. 17. 10:48
 22/22 anonim válasza:

Szerintem ha te is szeretnél tőle többet,akkor mondd meg neki,hogy választania kell.Ez így nem mehet tovább.És ha nem szereti akkor miért van vele?ezt még én sem értem.Talán csak nem akar egy biztosat bizonytalanra cserélni.Viszont ha tényleg szeret téged,és látja hogy az érzés kölcsönös és otthagyja a barátnőjét.:)De vigyázz,mert lehet később melletted is flörtölni fog más lányokkal.

És hogy kinek hiszel,azt neked kell eldöntened:) Sok szerencsét! =)

2010. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!