Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenn a történetem. Segítsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenn a történetem. Segítsen valaki tapasztalt! Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem rég ismertem meg a srácot. Nagyon édes és nagyon bejön nekem. Szerintem neki is én. Mert állandóan szemtelenkedik,mellém ül,az ölembe akar feküdni ... meg a többi! De viszont van neki egy sakál:D Ő a barátnője. Kezdem nem érteni hogy ha van barátnője akkor velem mért flörtöl? Tegnap is egy helyen ültünk és jött a sakálja és veszekedtek.. folyton engem nézett közben. Mi lehet most? Tetszem neki? vagy mi az oka? Mit csináljak?
2010. aug. 12. 10:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
ne kezdj olyannal,aki megcsalná veled a barátnőjét.Gondolj bele,h majd téged is megcsal,és akkor te leszel a sakál.
2010. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Szerintem jól döntöttél!

Még annyit, hogy nem tudhatod, hogy nem miattad veszekszenek. Ha te észreveszed a titkos pillantásait a bnője háta mögött, akor a bnő is észreveheti... Meg megérezheti a csávón, hogy más figyelmét akarja felkelteni. Te is biztos kiszúrnád, és bazi rosszul esne. Na, akkor lenne belőled is olyan sakál, mint ide Uganda. Szóval nem kell a csajt lenézni, mert ő áldozat ebben a játékban. Át van lépve, félre van tolva, mint egy kupac sz@r. Az a pasi, aki így bánik egy csajjal MINDEGY MIÉRT, az GÁZ! Jól nézhet ki, az egy dolog, de hogy nagyon gáz fazon, az tuti. Normális arcok, ha ilyen helyzetbe kerülnek, hogy van bnőjük és megtetszik valaki más, akkor szépen megbeszélik a bnővel, hogy mi a helyzet, és csendben, békésen elválnak. Nem tartogatja őt is, meg hajkurássza a kiszemelt csajt is. Szerinted miért nem dobja ki a sakált, ha te tetszel? Mert 2 vasat akar a tűzbe tartani, vagy mert téged csak futónak akar...


Én is jártam így, és nagyon nem éri meg, szal jól döntesz, ha úgy döntesz, hogy nem. Megkíméled magad.


25/L

2010. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
25/L Köszönöm az eddigi válaszok közül a tiéd az igazi! Rád hallgatok .. és nem tekintek már rá másképp mint egy haverra. Ma meg is beszélem vele hogy ameddig van barátnője addig engem ne zaklasson. Max a haverság. Szerintem tuti megőrül értem mert látom rajta .. de ha neki a sakál kell akkor legyen az! Ennyi... köszi a válaszokat!
2010. aug. 12. 11:25
 14/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:19


a Leningárdiakhoz szóló levél jobb volt:D de ez is üt

2010. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

:D

az kemény wolt :D

2010. aug. 12. 12:13
 16/22 anonim ***** válasza:
lehet h aranyos lanynak nez teged es kedveli a tarsasagodat,mert ez koztudott h akar pasija van akar baratnoje van egy embernek,hogyha szimpatizal egy masik nemu-t annal porbal bevagodni es igy alakul ki a flort.de nem biztos h meg komolyan is gondolja,mivel foglalt.
2010. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 StephanieXx ***** válasza:

Na,jó..úgy látszik elsőnek nem írtam elég világosan.


Tetszik egy srác Neked,hagyod (!!!),hogy az öledbe feküdjön egy olyan fiú,akinek van barátnője.

VAN barátnője.Na ez mégis milyen dolog?

Mit csinálj??> Ha legközelebb ilyet csinál,akkor juttasd eszébe,hogy van valakije!

Szemtelenkedik.-> Ha hagyod,akkor ugyanúgy semmibe fog nézni,mint a "barátnőjét"


Vannak olyan lányok,akiknek számít,hogy a :

fiú független

vagy:

foglalt.


Ahogy észrevettem TÉGED egy kicsit sem zavar! Ez undorító dolog számomra,és nem tudom felfogni,hogy hogyan tudod elviselni,hogy lehet,hogy pont azért veszekednek,mert egy kis csitri ülében vetrengett a barátja.


Most még fiatal vagy.DE..késöbb sem lesz számodra "akadály",ha egy fiú foglalt.

Gondolkozz már el!

2010. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

13:37

Szerintem annyira nem nagy szám hogy szemétkedik velem és az ölembe akar feküdni .. egy haver is lehet ilyen jó viszonyban már ne haragudj! És hiába hangsúlyozod hogy " VAN BARÁTNŐJE " .. én ezt azért sza.rom le mert észre vettem és még mindenki a környezetünkben hogy " a lány egy semminek nézi őt .. és azért viselkedik vele így a pasija .. a fiú meg akarja fogni a kezét és ellöki magától .. vagy a combjára támaszkodik és ismét ellöki .. még szép hogy a pasi is lexarja ;) Nem érted az egész történetet .. és nekem igen is számít ha valakinek van barátnője .. nem vagyok egy kis .r.ib.i -.-

2010. aug. 13. 10:48
 19/22 A kérdező kommentje:
Amúgy meg éppen hogy nem miattam veszekedtek .. mert megkérdeztem .. hanem azért mert a fiú nem ment oda hozzá amikor jött .. ennyi!! Rólam a csajszika nem is tud kezdjük már ott .. nem is ismer és senki nem mondja neki hogy én és a barátja haverok vagyunk .. a szavaidból vehetnél vissza .. nem vagyok egy kis csitri már sorry. Magadból indultál ki ? :D mind1 .. nem veszekedni jöttél énse .. de akk meg tanuld meg használni a szavakat!
2010. aug. 13. 10:51
 20/22 anonim válasza:

Szia!

Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok,azzal a különbségel,hogy az én helyzetemben a srác fiatalabb.:S

már évek óta "kerülgetjük egymást" de valahogy mindig visszamegy a barátnőjéhez.pedig mindenki tudja,hogy mire kell neki.A csaj folyton nézi az adatlapomat,pedig nem kellene,hogy tudjon rólam. Nem tudom te hogy vagy vele,de nekem nagyon rossz érzés,hogy tudom,hogy a barátnője otthon azt gondolja,hogy a barátja otthon van,közben engem ölel.Próbáltad már a sráccal megbeszélni a dolgot?Én igen.nekem is azt mondja,hogy nem érdekli a barátnője,blablabla meg hogy én fontos vagyok neki.De én nem tudok neki hinni.De van egy kis bibi,szeretem.Ő az aki igazán törődik velem.És én is mondhatnám enekd,hogy feletsd el,hagyd a francba,gondolj a barátnője helyébe.de tudom hogy ez nagyon nehéz.Még nekem sem nagyon megy.De muszáj továbblépnünk.Mert később talán ugyanezt fogja velünk is csinálni.az idő mindent megold.remélhetőleg.Kitartást!

2010. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!