Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor múlik el a fájdalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el a fájdalom szerelmed halála után?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj, bár a sebek még frissek, de gyermekünk ben is csak őt látom, és folyamatosan csak zokogok, ez mikor múlik el?
2010. aug. 11. 21:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez önzőn hangzik de "jó" hallani, hogy nem vagyok egyedül ebben az esetben... mással is történ ilyen, és igy kezdem elhinni, hogy én is túl élhetem
2010. aug. 11. 22:22
 12/17 anonim ***** válasza:

ez soha nem fog elmúlni. csak csillapodni sajnos.

én 16 éves vagyok és 2 ével ezelőtt az egyik legjobb barátom halt meg. a mai napig minden nap eszembe jut és sokszor sírok is miatta.

pedig ő csak egy barát volt.:(

2010. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Szia!


Öszint részvétem!

Én idén vesztettem el - februárban - a páromat autóbalesetben és mind ez a szemem láttára történt és a karjaimba halt meg. 3 évig voltunk együtt és terveztük a közös jövött - és az előtti napon kérte meg a kezemet -, de az élet közbe szólt. Rettentő nehéz és a sebeim a mai napig nem gyógyultak be. Magam próbálok talpra állni. Szüleim sajnos nincsenek ők is meghaltak már (elég fiatal voltam amikor ők meghaltak). Tudom, hogy nagyon nehéz, mert én is ugyan ezen megyek keresztül mint te.

Ha bármilyen kérdésed lenne, csak írj nyugodtan.

30 L

2010. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszönöm..tudjátok a párom katona volt... és mindig sok időre elment...és mindig az ablakban ültem és vártam hogy hazajöjjn, aztán most csak vártam és vártam, majd jött egy levél a honvédségtől, hogy meghalt... olyan nehéz...a gyerek is mindig kérdezgeti hogy hol az apja, mondtam, hogy a mennybe,és erre ő megkérdezte hogy az meik kerületben van, mert meg akarja látogatni :S annyira fáj :S
2010. aug. 12. 13:06
 15/17 anonim ***** válasza:

óóó basszus, most itt sírok a szobába, ezeket még olvasni is rossz.Őszinte részvétem, nekem még nem halt meg közelebbi hozzátartozóm (csak papám, meg nagybátyám, de akkor még nem nagyon értettem mi a halál) vagy báratom, fel sem tudom fogni, milyen érzés lehet.Bár van egy ismerősöm, akinek egymás után 2 barátja (úgy értem, párkapcsolatban voltak), halt meg, ő is eléggé kész volt.

Tudom közhelyes, de majd az idő "halványítani" fogja a fájdalmakat és egy idő után már nem fájdalommal, hanem örömmel látod a gyermekedben az apját.

2010. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Részvétem!

az idő mindent megold, szokás mondani. De tudom, hogy nem minden esetben :( Hogy eldobod az életed, ilyen még csak meg se forduljon a fejedben, gondolj bele, mit szólna a szerelmed! :S Tartsa benned a lelked a gyermeked, ő adjon neked erőt! (még ha most nem is, de egy idő után már csak párod 1-2 személyes dolgát tartsd meg, ha nem így teszel, csak nehezebb lesz. =( persze a szívedben örökké veled marad :) és az idő múlásával próbálj meg szert tenni egy újabb kapcsolatra, hidd el a szerelmed sem szeretné, hogy egyedül éld le az életed. :S és nem marcangolhatod magad az idők végezetéig =( Kitartást és sok erőt kívánok! (ne haragudj ha arrogánsnak tűntem, nem szántszándékkal)

2010. aug. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
sok erőt gyüjtöttem az irományitokból, jól esnek a tanácsok és a támogatás...köszönöm :)
2010. aug. 13. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!