Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor múlik el a fájdalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el a fájdalom szerelmed halála után?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj, bár a sebek még frissek, de gyermekünk ben is csak őt látom, és folyamatosan csak zokogok, ez mikor múlik el?
2010. aug. 11. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fogadd oszinte reszvetem:(
2010. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszönöm...:S most végre elaludt a kicsi, és fontos volt gépeznem, feltennem ezt a kérdést, mert már nem bírom :S
2010. aug. 11. 21:43
 3/17 anonim ***** válasza:
Soha...Idovel csillapul de el nem mulik.Reszvetem!
2010. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
en a szuleimet vesztettem el, es meg csak 17 vagyok:( probalj beszelni valakinek rola, az segit a legtobbet. Add ki magadbol a fajdalmakat
2010. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
annyira rossz, nem bírom elviselni, megfordult a fejembe, hogy utána mehetnék, de nem tehetem ezt a gyermekünkkel :s olyan magányos és elhagyatott vagyok...annyira hiányzik :S
2010. aug. 11. 21:49
 6/17 anonim ***** válasza:

szerintem menj el egy szakemberhez. pszihológushoz, pszihiáterhez vagy kineziológushoz. hidd el nem szégyen.

szervezz sok közös programot a gyerekkel, és egy idő után már nem az elhunyt párod látod benne. kérj segítséget a szüleidtől vagy testvéredtől avgy barátoktól. esetleg költözz el, ha megteheted és szerinted segítene. sírd ki magad.

2010. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

én 13 voltam, mikor elvesztettem a szüleimet. nagyiékhoz kerültem, de nem szóltam hónapokig egy szót se, mert nem bírtam megszólalni. elvittek psichológushoz, de ha megszólaltam egyből csak a könnyeim jöttek.

a fájdalom nem fog elmúlni... maximum csökkenni fog, de sosem fog elmúlni. őszinte részvétem :((

19/L

2010. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Szerintem, ha elaludt a kicsi, hívj fel valakit. Ha nincs olyan, akivel szívesen beszélnél, akkor egy lelkisegély szolgálatot. (06 80 505 505)

2010. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
voltam pszichiáternél, és nyuktatókat, meg antidepresszánsokat írt fel...nem hat a gyógyszer sem... nincs igazán senkim, szóval nem tudom elsírni sem a bánatom, de költözni fogunk hamarosan...
2010. aug. 11. 21:53
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is elveszítettem a barátomat, autóbalesetben, miután 2és fél évet voltunk együtt és együtt terveztük a jövőnket;( Ennek 2 éve múlt, de mintha csak néhény hete lett volna, sokszor olyan, Ez soha nem múlik el. El kell fogadni hogy a világ nem áll meg hogy kiszállhass, minden megy tovább, Ő pedig nincs többbé...a barátok segítenek nekem sokat, rájuk bármikor számíthatok.

Fogadd őszinte részvétemet és együttérzésemet.

2010. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!