Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érzel, ha meglátod, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel, ha meglátod, vagy eszedbe jut a volt szerelmed?

Figyelt kérdés
Nekem még mindig nagyon hiányzik,pedig azóta vőlegényem van. :( Nem tudom mit csináljak,ez biztos,hogy nem normális,hogy ennyire sokat gondolok rá.
2011. szept. 14. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hálát és köszönetet érzek, hogy megtörtént ami történt :)
2011. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Bár nekem ő csak amolyan plátói "szerelem" volt. Nagyon szeretem még mindig, de inkább úgy, mint ahogy egy bátyóra, vagy barátra néz az ember. A mostani párom az első, igazi, őszinte szerelem az életemben, eszembe sem jutna másokon gondolkodni, nem hogy hiányolni őket.
2011. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát a lezáratlan ügyek miatt, még mindig 190 a vérnyomásom ha meglátom, egyszerűen ideges leszek, mert tudom, hogy nem mehetek oda hozzá beszélni (ő már rég leszarja a dolgokat szerintem - több mint egy éve volt)... F
2011. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Merevedést.
2011. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Timi: ) ***** válasza:

Szia!

Én az exeimmel úgy váltam el,hogy nagyon csúnyán összevesztünk,így ha meglátom véletlenül akkor csak köszönés és ennyi,egyáltalán nem érzek semmit ha meglátom,csak arra gondolok,hogy milyen jó,hogy vége lett,mert ha nem lett volna vége,akkor nem ismerném most a jelenlegi párom.

Neked vőlegényed van,nem ok nélkül mondtál neki igent,tehát szereted,a másik fiúval próbálj beszélgetni,mint barátok és kiderül érzel e még valamit,ha igen,akkor gondolkozz el a jelenlegi kapcsolatodon,mi az ami hiányzik.Lehet csak fellángolás

,vagy bármi hasonló,nem gondolom,hogy nagyobb jelentősége lenne.A legjobbakat!

24/L

2011. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Éhséget.
2011. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is elkap az ideg, ha a volt páromat látom, és még ma is átkozom a napot mikor megismertem, mert életem legnagyobb tévedése volt, úgy hazudott mintha könyvből olvasná. Ennek ellenére még ma is (2 év után) fájdalommal tölt el ha látom, mert én úgy gondolom mindig szeretjük a volt kedvesünket.
2011. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit sem érzek. Ha még ráadásul jobban belegondolok, hogy velük voltam, elröhögöm magam.
2011. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
rohadtul fáj egy ideig akár összejöttetek akár nem
2011. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ melyikke találkozok. Volt egy hónapos kapcsolat, ott nem érzek semmit fájdalmat, volt utána egy fél éves, ott már annál inkább , mert az kicsit már elmélyült. 20F
2011. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!