Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a szerelmed azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szerelmed azt mondja, hogy nem tudja mit érez küzdenél érte?

Figyelt kérdés
barátnőm egy vita után azt mondta, hogy nem tudja mit érez, de inkább a nem -válasz felé hajlaik, de én nagyon szeretem őt, és szerintem nem egy kisebb vita mellet kéne vége lennie. Szóval ugy gondolom, hogy küzdök érte és mindent megteszek, hogy visszaszerezem. de ha ő már tényleg nem akar engem érdemes utána menni?
2011. okt. 14. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha igazán szeretsz valakit akkor engedd el. Ha visszajon akkor szeret o is téged
2011. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és egy utolsó próbálkozás, hogy úgy feküdj le aludni, hogy te megpróbáltad?
2011. okt. 14. 16:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.
2011. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Egyértelmű, hogy a csaj már eldöntötte magában, hogy nem kellesz neki. A kis vita alkalmas időpont volt, hogy ezt elmondhassa. Ne küzd érte, hidd el nem fogod tudni visszaszerezni, csak több fájdalmat okozol magadnak.
2011. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Talált egy másik srácot, aki jobban néz ki nálad, innentől kezdve nincs nála esélyed :(
2011. okt. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek nem próbálnám visszaszerezni...egyszer megpróbáltam miután szakított velem vagyis futottam még 1 ideig utána,akkor ugy tűnt nem akarja ujrakezdeni..majd 1 hónappal később ő keresett meg és akarta volna ujra,mindenképp látni akart stb..távolságtartó voltam vele,de szívem szerint az ujrakezdés mellett döntöttem volna..majd miután látta,h semmi esélye ezért az exénél kötött ki...

ugyhogy én már senkit se szereznék vissza...aki ex az az is marad nálam..


21/L

2011. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem hagy ott 20
2011. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem hagyd ott 20
2011. okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tennék még egy próbát, de nem azért, mert túl sok értelmét látom, hanem azért, hogy megnyugodhassak, hogy megpróbáltam menteni amit esetleg lehet. Egyébként ne nagyon éld bele magad, ismerem ezt a már nem érzek úgy kezdetű szöveget, ahogy mondani szokás, szarból nem lehet várat építeni.
2011. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!