Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a fontosabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a fontosabb? -->Külsö vagy Belsö?

Figyelt kérdés
Számomra fontos h egy srác az "esetem legyen " de mivan akkor h ha megfogott a belsö tulajdosángaival ,de külsöleg annyira nem jön be...!!??*-)Ti hogy vagytok ezzel ?
2010. aug. 11. 21:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

én sem hagynám el.

Legnagyobb hibám hogy érdekel mások véleménye még hogy ha azt mondom h " lesz*rom" . Tnap jöttünk össze,ugy vagyok vele h lesz majd ami lesz...h ha nagyon nem megy ez nekem akkor kilépek belöle DE belsöleg nagyon megfogott :mindenröl lehet vele beszélgetni,nagyon sok hasonloság van bennem,még "barátok" voltunk vágytam a csókjára, annyira jol esik mikor megsimogat vagy megölel vagy mikor megcsókol.

Köszönöm a kommenteket

2010. aug. 11. 21:31
 12/20 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen eldobtam egy ilyen pasit.A belsőjét imádtam,de a külső nem volt az esetem.


Eltelt 4 év,egy boldogtalan kapcsolat.Eszem is több lett.Ma már,ha lenne még egy esélyünk,gondolkodás nélkül igent mondanék neki.


De idő közben megtanultam feltétel nélkül szeretni és elfogadni.Ha akkor döntök úgy,h igent mondok neki,leküzdve egy csomó feszültséget,akkor gallyra ment volna a dolog,mert nem voltam elég erős és független,és lelkileg ép,h szembe merjek szállni az ismerősökkel,mert senki sem fogadta volna el,főleg nem mellettem,mert "nem illünk össze" külsőleg.Holott csak az igazi énjét nem mutatta meg senkinek.

Szóval,ha akkor összejövök vele tutira elszarom a dolgot ilyen hülyeséggel.H kapunk-e második sanszot,azt nem tudom.Jól gondold végig,és csak akkor gyere vele össze,ha félre tudod tenni az előítéleteidet.

2010. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Ami veled történt annak biztos ugy kellet lennije. Lehet kaptok még egy esélyt és a végén vele éled le az egész életed.


Valójában már összejöttünk, mert megtört a jég ,nembirtam tovább, vágytam rá ,kivántam . Félek h csalodást okozok neki,vagy hirtelen VISSZALÉPEK ! De ugyérzem h ezt bekell vállalnom mert akkor örökké bennem lesz az a bizonyos mondatocska ---> MI LETT VOLNA HA ! Egyszer az van bennem h de h*lye vagyok h össszejöttem vele,jol dönöttem? De máskor meg az h MOST VAGYOK FIATAL,most gyüjtsek tapasztalatokat ,most éljem ki magam,de vigyáznom kell h ne bántsam meg ,és ne okozzak csalodást mert azt akarom a legkevésbé.Csak furcsa számomra h eddig barátok voltunk ugy ültünk egymás mellett most meg csokolgat ölelget :) Kicsit megijedtem lehet

2010. aug. 11. 21:41
 14/20 anonim ***** válasza:

Csak és kizárólag a külső számít, illetve a kihasználhatóság.

Most fel fogsz háborodni, de majd figyeld meg, hogy az évek során a döntéseidet ez fogja irányítani.

2010. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

:O

*-)

2010. aug. 11. 23:32
 16/20 anonim ***** válasza:
Mindkettő fontos, csak más miatt. De ha te fizikailag is vonzódsz ehheza fiúhoz, hol itt a probléma? Nem értem ezt az esetem/nem esetem dolgot.. Mi az, hogy valakinek az "esete"? Bejön vagy nem? Tényleg nem tudom, mit jelent. Persze hallottam már sokszor, de számomra egyre inkább értelmét veszti. Nekem a legkülönfélébb pasik jönnek be, nincs sok hasonlóság köztük. Max az érdeklődési kör, a szubkultúra amiben mozognak. Vagy pont ezt érted "eset" alatt? Más az ízlése, az érdeklődése, a szokásai annak a srácnak, mint az eddigi szerelmeidnek? Mert az nem baj..
2010. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Más eset alatt: pl: kinézetet ,öltözködést,testalkatot értek stb! Nemtudom hol a gond, biztos velem van a gond :/ :( ...rá vágytam most meg legszivesebben elfutnék nem értem magam ...

Köszönöm a kommikat ! :)

2010. aug. 12. 16:22
 18/20 V.I.R.A.G.K.A. válasza:
természetesen a belső!lehet akármilyen szép 1 lány/srác,aki mindenkivel ágybabújik,és másokat lenéz,de lehet csúnya is,de vannak érzései!!!
2010. aug. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nincs veled gond, ez normális. Nem vagy biztos a vonzalmadban, ennyi. Pont ilyenkor szokott az lenni, hogy ha kicsit bizonytalanabb a szitu, akkor vágysz rá, de amint minden oké, már nem annyira..
2010. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
a belsővel nem tok szexelni :::::::::DDDDDDDDDDDDD
2010. aug. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!