Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, néha ráunok a barátomra, ugyanakkor máskor meg úgy érzem, nélküle üres lenne az életem?

Figyelt kérdés

ritkán veszekedünk a barátommal,de nemrég egy olyan dolgon kaptunk össze,ahol nekem volt igazam,de ő sértődött meg,fura volt velem,ilyen semmilyen,ő tette az agyát,h jajj de szomorú,és ilyenkor én úgy ráunok..pl.nincs kedvem ráírni msnen meg nem érdekel annyira,h jajj most mi van vele..

viszont ha meg egy hétig nem látom,hiányzik,és minden vágyam,h találkozzak vele..

máskor meg azon gondolkodom,milyen lenne az előző barátommal(akivel én szakítottam,de szeretem:S:(),meg h milyen lenne egy más beállítottságú pasival..

8hónapja vagyunk együtt,ő 20,én 17. szerintetek normális ez a helyzet?néha úgy érzem,becsapom magamat és őt is azzal,h együtt vagyunk,mert érzem legbelül,h nem ő az igazi,mert igazából nekem az igazi,az az előző barátom és ő együttesen lenne:S...és ezt tudja a barátom is..


2008. nov. 30. 17:25
 1/3 Srapnel ***** válasza:
100%

1. Normális.

2. Igen, becsapod a mostanit.

3. Mielőtt elkezdesz egy kapcsolatot, zárd le az előzőt.

4. Az előző nem volt az igazi, amit az bizonyít, hogy most egy másikkal vagy.

2008. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
NAGYON ISMEROS A TEMA! En a baratnommel egy eve vagyok egyutt,es nem egyszer eltem ezt at. Ugy tunik kitartas kell es az akaratero hogy lenyomd azt a vagyad hogy valakivel osszegyere, mert az csak egy pillanatnyi abrand amit kesobb lehet hogy megbansz. Amikor ugy erzed hogy mar menthetetlen a helyzet akkor egyszeruen szakits vele, es adj idot magadnak hogy a sebek begyogyuljanak. Ha megis ujbol osszejonnektek, tegyetek meg! A parkapcsolat ojan mint egy poros CD, Az ember ha elhanyagolja a cd beporosodik es olvashattlan lesz, de h a port idonkent lefujja egy ien vita avagy szakitas ujjaszulethet az egesz kapcsolat :)
2008. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az értelmes és hasznos kommenteket!

segítettek:$:$

2008. dec. 9. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!