Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel elég jól kijövünk és egyszer meg kérdezte nem- e járnék vele én aszt válaszoltam nem tudom!! Aztán SMS-eztünk és irogattunk és megint megkérdezte nem-e járnék vele megint azt válaszoltam nem tudom utána elhivott magához de nem tudtam menni utánna rá 2 napra megint elhivott de akkor se sikerül és most megint irtam neki h bocsi h multkor nem mentem és azt válaszolta nem esett jól neki h nem mentem el amikor hívott!! De azt mondta h nem haragszik. És kérdezte amugy h döntöttem és én azt válaszoltam valószínű járnék vele de nem ugy kérdezte mint amikor először!! És rájöttem h járni szeretnék vele szerintetek mit csináljak!! Nagyon hülye voltam és megbántam!!
2010. aug. 11. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
mondd meg neki,hogy találkozzatok,és ott talán mennek a dolgok tovább úgyis,ha mind ketten úgy akarjátok:)
2010. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova te, hogy lássa tényleg nem értél rá amikor ő hívott. Kérj bocsánatot és mondd el neki az igazat.
2010. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi,, egyszer elhivtam sétálni de ő azt mondta h most nem jön de utána nap felhivott h menjek el hozzá és én mondtam jó következő nap mentem volna de reggel hivott neki mégse jó 1 óra körül aznap megint hivott h neki mégis csak jó hát utána meg nekem nem volt jó szóval kicsit bonyolult a dolog!!!
2010. aug. 12. 08:22
 4/5 anonim válasza:
SZerintem is menj át hozzá és mondd meg neki, hogy mit is szeretnél. Modd el neki, hogy mit gondoltál és miket éreztél. Szerintem nem lesz probléma. Ja és majd írd le, hogy mi lett a végén :)
2010. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oks köszi ma találkoztam vele de nem mertem lépni talán majd holnap!!
2010. aug. 13. 12:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!