Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet szerezni?

Figyelt kérdés
sziasztok.az a gondom hogy szakitott velem a párom..kicsinyes dolgokat csináltam,de naprol napra egyre jobban hiányzik..de a masik meg az hogy rájövök az összes hibámra amit tettem...es amit csináltam....szoval ha magamban megváltozok...akkor lehet valami?? de még nem jelentkezett és ennek már vagy 1 napja...szörnyü az egesz...
2010. aug. 11. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia,ha friss a szakítás még ne várd el tőle,hogy egyből az első napon beszéljen veled(főleg ha veszekedős szakítás volt),elég rossz érzés az.Esély az van,várj egy kicsit,hogy lenyugodjon és akkor beszélj vele teljesen őszintén,hogy megváltozol,csak adjon egy lehetőséget és ha nem sikerül a változás,akkor békén hagyod.
2010. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok/voltatok együtt?
2010. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
6 honap
2010. aug. 11. 20:41
 4/12 anonim ***** válasza:
lehet,hogy idő kell neki. de ha szeret,és még veled akar lenni,keresni fog:)
2010. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

kérd meg hogy találkozzatok hidd el kifogtok békülni

velem is így volt

bár nekem megmondta hogy nem akar már semmit elege van de szeret és nagyonnagyon ideges volt :S

másnap feljött a cuccaiért és lám:$ újra dúlt a láv:)

2010. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
most az bossszant,hogy kinnt volt a neve mellet a szivecske,,,hogy szeret,de most már az sincsen..nem tudom mit jelenthet ez :((((
2010. aug. 11. 20:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok..

Nos azóta mi megint szakítottunk ugyan az miatt mint legutóbb szal nálam most ugyanez a szitu mint nálad..

és nekem az msn nevembe benne volt ő meg külön hogy szeretlek stbstb... én magam szedtem le pedig még el sem döntötte hogy mit akar... de nem azt jelenti hogy nem szeretem őt:S

szóval az ilyen msn meg myvip meg facebook stb. miatt ne izéljél:) nem ezek a dolgok mutatják meg hogy az ember szereti-e a másikat

2010. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem,és köszönöm szépen...remélni tudok es bízni csak...majd az idő megmutat mindent..remélem..
2010. aug. 11. 22:30
 9/12 A kérdező kommentje:
na már jelentkezett is...beszeltünk telefonon,aztan tegnap irtunk is...de csak keveset...es a beszelgetsekből azt veszem ki hogy nem tudja eldönteni mit akar...sajnos...es bizonytalan vagyok...nem tudom mi legyen...
2010. aug. 14. 12:33
 10/12 anonim ***** válasza:
szija velem is ez történ és én is csak reménykedek!
2010. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!