Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy sirok?

Figyelt kérdés
sziasztok elhagyott a barátnőm..egyszer az van hogy sírok ,máskor meg nem érzek semmit....ez mit jelent szerintetek???? én 22 éves srác vagyok..
2010. aug. 11. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mennyit voltatok együtt?
2010. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
6 honapot..de ez tavkapcsolat volt..szoval vedd ugy hogy hetente 1-2 szer talalkoztunk...de volt ebben a kapcsolatban minden..es az utobbi idökben olyanok voltunk egymással mint 2 idegen..mi törtent szerinted???
2010. aug. 11. 17:26
 3/13 anonim ***** válasza:
olyan vicces vagy hogy ezt egy ártatlan hozzászólótól kérdezed:D honnan tudja hogy mi történt? ha még te sem tudod, ő majd biztos tudja. kérdezd a barátnődet.
2010. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én is bele estem ebbe a csapdába ,szerintem van egy komolyabb és mélyebb kapcsolata akivel nem csak 1x 2x találkozik , bocsi hogy ha lehangoltak de én egyből erre gondolnék ebben az esetben és én is pont ugyan így jártam sajna :(
2010. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés dolgot tudunk a kapcsolatodról, rólad és a lányról. Ennyi alapján én semmi biztosat nem merek mondani. Bármi lehetett. Gondolkodj rajta, ilyen kérdésekre úgyis magadnak kell megtalálni a választ, nem mondhatja meg más, pláne nem ismeretlenül. Fel a fejjel, tanulj belőle és lépj tovább!
2010. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nos a lány előretörö,vannak céjai akár csak nekem...b 6 honapot jártunk együt...én 21 ő 22 éves...először csak ismerkedtünk...és sikerült egymásba szeretnünk...elvoltunk egymással,sokat irtunk beszeltünk..ez egy tipikus távkapcsolat szeretet volt..aztán egy napon mintha csak valami megváltozott volna...nem éreztem azt hogy szeret,nem mutatta ki...es jött az érvágás..megtudta hogy hazudtam neki..es ennek már vagy 1 honapja..ez a kapcsolat már elvolt ásva..de mind2 csalodtunk a szerelemben..bizonygattunk egymásnak hogy szeretjük egymást..de valami hiányzott mégis...ezt most érzem....szoval ezert sirok mert kötödnek hozza emlekek...bele szerettem idővel.de ami törtent hogy megütött mikor megtudta hogy hazudtam..azota probalkoztam mindennel,de nem jött be semmi..es tegnap előtt ugy döntöttünk hogy vége a kapcsolatnak...szoval ez csak fellángolás volt,vagy csak szerelem?? van esélye ennek még a kesöbbiekben folytatni,vagy felejtsük el egymast,es kezdjek egy uj eletet....?????
2010. aug. 11. 17:52
 7/13 anonim ***** válasza:
már ne haragudj...de ne csodálkozz azon pls h vége lett.Ha egyszer hazudtál neki akkor máskor is fogsz.Szval inkább hagyd;(
2010. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Durva hazugság lehetett, ha ennyire kiakadt rajta. Mi volt az, milyen dologban hazudtál? Ha kínos nem kell pontosan, de legalább nagyjából, hátha tudunk segíteni.
2010. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
elmasitottam dolgokat..pl azt hogy volt testverem...az apume volt..es a masik komaban feküdtem,nem volt koma,csak korhaz..szoval ezek
2010. aug. 11. 18:21
 10/13 anonim ***** válasza:

na..neked volt már egy kérdésed

azóta se vágom miért kell ilyenekről hazudni

hogy fontosabbnak tartson?

énsem maradtam volna olyannal aki úgy hazudozik mint egy taknyos kölyök..bocsi ha nyers voltam..de magadra vess..legalább tanultál a hibádból és legközelebb nem hazudsz egy lánynak:S

2010. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!