Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakitott velem a baratnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakitott velem a baratnőm miert sirok en is és ő is?

Figyelt kérdés
Sziasztok..Szakitot velem a barátnőm vagy 2 hete...De beszeltem vele..es azt mondta hogy sokat sir,én is és ő is...Ez szerintetek miért lehet?? De ha szeret,akkor miert nem engedi hogy talalkozzunk?????
2010. aug. 19. 22:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
amikor szakítottam a barátommal én is sokat sirtam..én nem azért szakítottam vele mert nem szerettem hanem mert már elég volt a hazugságaiból...és gondolom még ő is szeret téged de nem szeretné folytatni..én is igy voltam.és jobb h nem találkoztok az nagyon nehéz lenne..
2010. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen a hazugsagaimbol lett elege..Kérdeztem tőle hogy talalkozhatunk e valaha a közeljövőben..Erre azt mondta hogy most egy db-ig nem..es majd kesőbb meglassuk...Ez mit jelenthet?? Egy ilyen kapcsolatbol lehet barátság? es utana szerelem????
2010. aug. 19. 22:59
 3/19 A kérdező kommentje:
de igy mind2 szenvedünk... Ő nem birja lenyelni hogy sokat hazudtam neki...én meg azert szenvedek mert Szeretem őt...
2010. aug. 19. 23:01
 4/19 anonim ***** válasza:
emos vagy, azer'!
2010. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok emos...Azt sem tudom mi az...22 éves srác vagyok,ő meg 23 éves lány ...Sok dolgot átltünk..
2010. aug. 19. 23:05
 6/19 anonim ***** válasza:

második vagyok


úgyan ez a helyzen nálunk is..ajd neki egy kis időt léccives mert ha zaklatod ezzel a találkozzunk meg beszéljünk történettel azzal csak rontasz a helyzeten..az én exem még rosszabb ő kihasználja a bűntudatomat és cseszeget h miatta ilyen..miattam olyan..

Ilyenkor azért nem akar veled találkozni mert ő is bizonytalan magában..és lehet h ha találkoznátok akk elragadná a szerelem..de rájönne h mégis ott vannak a hazugságok és ez csak rontana a helyzeten. Késöbb simán lehet belőle barátság, vagy akár újra fellobanhat a szerelem. de most hagyd békén pár hónapig..remélem sikered lesz..(jah és ne hazudj többet)

2010. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Most hagyom őt 1 db-ig..megy ki Usa-ba ez vegett..Azt mondta hogy sokat fogyot...nem csak ő hanem en is..nem is jar fel netre.... es nem is irunk,parszor beszeltünk....De akkor is annyit hogy mi ujsag meg mindig erőltettem hogy szeretnem őt látni..De azt mondta hogy most 1 db.-ig nem szeretne glátni..De ha sir es szenved akor szeret még?? Mert ha igen,akkor van remény?? Vagy már nincsen ????
2010. aug. 19. 23:10
 8/19 A kérdező kommentje:
Betartom hogy nem hazudok,ha lenne valami remény vagy lenne egy olyan dolog ami segitene ebben az esetben... Eljárok psichologuskohoz,eljarok psichiátriara is es eljárok sok helyre...Javulni akarok,csinaltam sok sok hibátt...de valamikor szeretnék vele talalkozni..Gondolom ez nem most lesz..De azt is tudom hogy Hiányzok neki.... Csak most mind2 ez nehez eset...Megy ki Usa-ba...és azt mondta hogy ő majd keresni fog engemet....
2010. aug. 19. 23:12
 9/19 anonim ***** válasza:
ha megigérte h keresni fog akk biztos fog..addig hagyd..éld a saját életed..picit most foglakozz csak magadall.
2010. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ajanlottam neki azt hogy beszeljük meg,erre ő azt mondta hogy nem menne neki most....és már megbeszeltük..Mondtam neki hogy talalkozzunk erre ő : NEM..... majd valamikor máskor..Kérdeztem tőle hogy lehet valamikor kesőbb?? erre ő azt mondta hogy sok viz lefolyik a Dunan..es nem tudom hogy mire értette.... Vagy olyan dolgokat mondott hogy keressek más lányt..ezt sem tudta miert mondta nekme...Vagy hogy a sors összehoz minnket...Hagyjam élni.... Majd az idő eldönt mindent..De ehhez idő kell Meg hogy maradjunk barátok... Közben ő is szenved...aki hasonlo cipőben jár az irhatna.... megköszönném..Ilyenkor mi a teendő??
2010. aug. 19. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!