Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakitott velem a baratnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakitott velem a baratnőm miert sirok en is és ő is?

Figyelt kérdés
Sziasztok..Szakitot velem a barátnőm vagy 2 hete...De beszeltem vele..es azt mondta hogy sokat sir,én is és ő is...Ez szerintetek miért lehet?? De ha szeret,akkor miert nem engedi hogy talalkozzunk?????
2010. aug. 19. 22:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mindig van remény
2010. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Teendő: Ne tegyél semmit, de TÉNYLEG semmit. Várd meg amíg ő fog keresni.
2010. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ok,de ha mindig van remény..Akkor miért szenvedünk ő is és én is ???? Ez miert van?? Igaz voltak dolgok hogy hazudtam...Es hazugsagra nem lehet kapcsolatot felepiteni... Szoval ezeket a dolgokat el kel felejtenem..ÉS nem hazudni...Mivel ez a legrosszab dolog....
2010. aug. 19. 23:25
 14/19 A kérdező kommentje:
Ok,de ha nem teszek semmit sem, ő fog engemet keresni??? Mert ebben bizok már csak...Gondolom lesz pár honap...hogy eltelik ugy h semmit sem fogok tudni csinálni ez ellen.... De bizok es reménykedek abban hogy vissza jön hozzám...Sokkal de sokkal máshogy csinálnák dolgokat...Mint edddig csináltam..Össze kell szednem magamat...És hatalmas változást kell elérnem.... Ezt tudom,de képes vagyok rá....
2010. aug. 19. 23:28
 15/19 A kérdező kommentje:
És az volt a szakitas indoka hogy nem birja lenyelni azt hogy én is megbántottam,mivel hogy nem érdemelte meg ezt..... Én tudom,de nem tudom miért tettem... :( de gyerekesen viselkedtem bevallom..De ha valami remény van,akkor még ebben bízok..És az tuti hogy szeretném őt boldoggá tenni,ahogy csak lehet.... Mert megérdemli... Csak ez nem most lesz.. Nem tudom mikor,de remelem nem kell rá éveket várni.. Mert tudok várni... Ő rá érdemes várni... !! Ő más lány mint a többi lány...
2010. aug. 19. 23:34
 16/19 anonim ***** válasza:

Elmondom miért van az hogy mind2en sírtok

azért mert az emberek hülyék és ha rossz döntést hoznak akkor se merik felvállalni újra azt a működő dolgot ami boldogságot okozott ezért van sok idióta ember egyedül mert vagy nem tudja túltenni magát azon ami már nem müködik vagy nem bir vissza lépni a müködhetett volna kapcsolatába-.-

2010. aug. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
értem,és ilyenkor mi a legjobb megoldás ?? várni arra hogy aki szakított majd jelentkezik?? de ez mégis mikor lesz???
2010. aug. 20. 01:25
 18/19 A kérdező kommentje:
na igen,de mai nap felhivott,mivel latta hogy keresem őt... szoval ez haladas ahhoz képest hogy az előző exeim ezt nem csinálták volna meg velem..Tényleg nagyon rendes lány,becsületes és szerethető...remelem hogy egyszer sikerül vele talalkoznom,..es mindent elmondani neki..
2010. aug. 21. 00:10
 19/19 A kérdező kommentje:
és szerinted az jo megoldas ha nem jelentkezek neki,hagyom a dolgokat ugy,es majd az idő eldönt mindent??
2010. aug. 21. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!