Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez, hogy sirok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, hogy sirok és sirok?

Figyelt kérdés
Ma is találkoztam a barátommal s olyan nagyon-nagyon szeretem.Csak van néhány személy aki akadályozni akarják ezt a kapcsolatot:(((...s annyira megbántottak most is...a barátommal olyan jó lenni,tényleg nagyon nagyon szeretem...de valamiért úgy kell sírjak..oylan sírógörcsöm van....miért van ez?:((most találkoztunk és máris hiányzik...:((
2009. júl. 15. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Ez csak szerelem!Bár n még ilyen csajjal nem találkoztam aki ilyen sokat sír mert hiányzik a pasija :)

És ő is szeret téged?

Azt meg ne hagyd hogy más közétek álljon!Légy erős!

2009. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

hát nem úgy,h minden nap sirok...ck mondom ,hogy vannak emberek akik akadályozni akarják ezt a kapcsolatot és ma is ,hogy láttak egy nem tudnak békénhagyni:(

Igen,persze ő is szeret:)

2009. júl. 15. 21:37
 3/12 A kérdező kommentje:
* és ma is,h láttak együtt
2009. júl. 15. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:

szia! az oka az h szereted és félsz h elveszted a sok hülye miatt(bocsi a kifejezésért), akik nem is ismerik igazán mégis elítélik! Jó lenne ha beszélnél ezekkel az emberekkel, akkor talán sikerülne megnyugodnod!

Sok sikert

19/L

2009. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
beszéltem már velük,de nem képekes hagyni...ma is megmondtam, hogy nem érdekelnek úgysem fogom otthagyni a barátomat,de csak piszkálnak...és ráadásul olyan dolgokat találnak ki, hogy az förtelem...nem hiszek a fülemnek mikor meghallom, hogy milyen dolgok keringenek rólam/unk:((
2009. júl. 15. 21:44
 6/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: a legjobb ha nem is figyelsz rájuk és nem is törődsz velük! tudom h nagyon nehéz, de talán jobb lenne ha nem is találkoznál velük! Van ilyenben saját tapasztalatom is(mármint a pletykákban), én is meg tudtam oldani pedig az durva pletyka volt(ha gondolod elmesélem)Oszt ki őket jól aztán ne is foglalkozz velük!
2009. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

oks,megpróbálom...a barátom mindenkinél fontosabb nem hagyom, hogy szétválasszanak!

Nyugodtan meséld el..."Meghallgatom":D szivesen:)

2009. júl. 15. 21:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Öld meg azokat akik akadályozzák a kapcsolatod, és a gond elszáll.
2009. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hát 16voltam a mostani barátommal lefeküdtünk egymással, a fránya gumi kiszakadt én meg 72órás tabit vettem be! 3nap múlva azt állították h terhes lettem és abortuszon voltam! Na azt az üvöltözést sem hallották tőlem azóta sem mint amit akkor rendeztem :D De megérte, azóta sem "lettem terhes" a szemükben!

Na a sztoriból a számodra lényeges rész annyi, h légy határozott és akkor esélyük nem lesz a rosszallóaknak :D

2009. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát eléggé rákiábáltam az egyik illetőre..és persze letagadott mindent,de nem is érdekel ...remélem vette a lapot és békénhagy...s ha nem akkor hát...van egy ilyen, hogy: "Mindnekinek alanyi joga, hogy hülye legyen te élsz is vele rendesen"...hát ez pont az illetőre passzol ez a kis idézet:)
2009. júl. 15. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!