Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sírok orgazmus elött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírok orgazmus elött vagy közben?

Figyelt kérdés

néha pont ezért is megy el a kedvem az egésztől mert nem akarom hogy a barátom lássa hogy sirok ezért inkább abbahagyom az egészet:S

18/L


2010. máj. 8. 22:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Örömkönnyek? Az engem még jobban felizgatna. Ha nem, akkor pszichés gondok lehetnek.
2010. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Talán annyira élvezed??? ;)
2010. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak bánat hanem örömkönnyek is vannak
2010. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ennyire élvezem de mégsem akarom hogy így lásson a barátom mert az hinné hogy baj van és megállna és aztán rossz lenne minden
2010. máj. 8. 22:11
 5/18 anonim ***** válasza:
Mert annyira átadod magad az egésznek,neki.Velem is volt már,hogy sírva fakadtam aztán meg megijedt hogy baj van és kérdezgette, mert nem értik,hogy sírni is lehet,nem tudják elfogadni.
2010. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Jé! Közben, ill. utána nálam is előfordul, hogy égtelen zokogásba török ki -közben el is nevetem magam, ugyanis nem értem, miért sírok! :-) Magyarán: sírok és nevetek egyszerre. :-D


De ez évente max. 3-szor fordul elő, és fogalmam sincs, mi az oka. Mindenesetre nem tudok uralkodni a zokogás felett, jön és kész. Amúgy meg nekem jólesik. :-)

2010. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
énis belenevetek:D csak hát a barátom szegény mit gondoljon? hogy olyan rosszul csinálja hogy még a barátnője is sirvafakad?:S
2010. máj. 8. 22:23
 8/18 anonim ***** válasza:
én szex előtt szoktam sírni, olyan rég volt :SSS
2010. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondd meg a barátodnak, hogy ne aggódjon, mert ez nálad reflexszerűen jelentkezik, és azt jelenti, hogy annyira jó volt a szex, hogy felszabadultak az indulataid jó értelemben, szóval egyáltalán nincs semmi baj, ellenkezőleg:) Ha viszonylag intelligens, és jó a kapcsolatotok, meg szoktátok beszélni a dolgaitokat, akkor tuti érteni fogja, és nem fog többször megijedni tőle.
2010. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Basszus örülj neki! Bár én tudnám kisírni magam az örömtől...

19/l

2010. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!