Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sírok orgazmus elött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírok orgazmus elött vagy közben?

Figyelt kérdés

néha pont ezért is megy el a kedvem az egésztől mert nem akarom hogy a barátom lássa hogy sirok ezért inkább abbahagyom az egészet:S

18/L


2010. máj. 8. 22:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
és akkor ez most pasiknál is előfordul??:D barátomnak multkor potyogtak rám a könnyei, kérdeztem hogy mi van, megijedtem hogy azért, mert MÉg nem mentem el akkor.. mondta hogy semmi még nevetett is.. de nehéz egy ilyen helyzetben megérteni a dolgokat.. pláne elhinni, hogy nincs semmi baj..:D
2010. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Fogadd el, van ilyen :) Ez egy nagyon jó kérdés, tényleg mitől van? Ettől a palinak inkább hízik a mája sztem, hogy mekkorát alkotott, úgyhogy nyugi van. És örülj hogy így élvezed a szexet, ez nagyon jó dolog!
2010. máj. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Soha sem sírunk ok nélkül, így ha valami nyomaszt bennünket, akkor elmondjuk valakinek és legtöbbször sírással nyugszunk meg, azaz lelkünk megkönnyebbül. Egyedül sírni is felettébb jótékony hatású, hisz ugyanúgy megnyugszunk, mintha társaságban lennénk -egyes pszichológusok szerint ilyenkor a stressz miatt keletkezett kémiai anyagok a sírással együtt távoznak a szervezetből. Mindez a bánatból fakadó könnyekre igaz, és nem az örömkönnyekre. Egyes szexuálterapeuták szerint a szeretkezés közbeni sírásnak fiziológiai oka is van: az erőteljes méhösszehúzódások az agyban lévő vagus ideget stimulálják, ami ellazulást okoz. A sírás mechanizmusával számos pszichiáter foglalkozik, akik megállapították, hogy síráskor szervezetünk kémiája egészen megváltozik, annyira, hogy még a testnedveinkben lévő anyagok koncentrációja is átalakul. Légzésünk ritmusa, a vérkeringésünk, a vérnyomás és az izmok állapota is teljesen másképp működnek, mint normál állapotban, azaz nem síráskor.
2010. máj. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kutatások azt is kimutatták, hogy a sírás hatását nehéz pontosan megmondani, hisz az szorosan összefügg azzal az érzelmi hullámmal, ami a sírást kiváltotta. Emiatt alakul ki az orgazmus-sírás is, hiszen a szeretkezés közben átélt érzelmi töltet a sírásban fakad fel. A magyarázat tehát érthető, akkor, amikor szex közben két nő mély, impulzív érzelmek sokaságát éli meg egymással, akkor bármelyikükből feltörhet a zokogás, ami valójában örömkönnyeket jelent. A szeretkezés hatására tömény és kellemes érzelmek hullámzanak a testben és lélekben egyaránt, amiket ritkán él meg az ember.
2010. máj. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Amikor azt látjuk, partnerünk a legnagyobb gyönyörök közepette könnyezni kezd, nem szabad megijednünk, ám tegyük mellé, hogy ez a legtermészetesebb emberi reakció, ami csak lehetséges. Az ijedtség után azonban célszerű, ha menekülés helyett az ölelést választjuk, azaz fogjuk meg zokogó partnerünket, öleljük kiflibe és hagyjuk, hogy megnyugodjon. Ezzel olyan bizalmat alakítunk ki, amiben őszinte beszélgetések és kellemes együttlétek várnak ránk. Az átütő élmény mindenkit érint, hiszen az, hogy sikerül olyan érzelmeket kiváltanunk valakiből, hogy sírás formájában szakadjon fel benne minden érzelem szerelmeskedés közben, hatalmas sikerélmény.
2010. máj. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mikor először élveztem el páromon, úgy elsírtam magam, pedig nem éreztem, hogy sírni fogok, csak úgy feltörtek belőlem a könnyek, közben meg nevettem, és mondtam, hogy nincs semmi baj, csak elmentem... :) Próbáld meg nem cikinek érezni, hisz ő a barátod, akit szeretsz és szeret téged! :)

20/L

2010. máj. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) megnyugodtam
2010. máj. 9. 10:12
 18/18 anonim válasza:
Barátnőm szinte minden alkalommal "elsírja" magát. Eleinte csodálkoztam rajta, de már büszkeséggel tölt el a dolog. Néha akkor is sír, mikor csak nekem okoz örömet. Ez új. Ezt még nem értem.
2015. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!