Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törpicuur kérdése:

Hiányzik, de miért sírok?

Figyelt kérdés
Olyan rossz , ha barátommal vagyok sokáig és haza jövök egyszerűen csak bőgök és hiányzik. És nem tudom kiverni a fejemből. Ez mitől van ?? mert tök zavar ,hogy itt bőgök össze-vissza.
2011. ápr. 10. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy túlérzékeny hülye vagy.
2011. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki...
2011. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már bocsi ,de szerintem nem tehetek róla ha érzékeny vagyok szóval ne hülyézz le.;)) az ilyen válaszokat inkább tarts meg magadnak ;DDD Engem az érdekelne , ez mitől van azt ennyi!!
2011. ápr. 10. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért van mert lány vagy és érzékeny!


És végre találtál egy olyan embert akinek az érzései felemésztik a lelked , ha vele vagy boldogsággal tölti fel és ha ott kell hagynod a boldogságot akkor mintha kitépnék belőled a legkellemesebb érzést, és nem marad más csak egy űr, amit otthon nem tölt be senki!

2011. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam 3 éve. Az első komoly barátomnál. Szabályosan rám jött a sírás amikor hazament. Annyira szerelmes voltam,hogy tényleg szar volt h elment. Pedig tudtam h újra talákszunk...de mégis. Ezzel nincs baj. Túl érzékeny vagy...én is. Legalább nem vagy érzéketlen r.banc. Ennyi.
2011. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

na kapaszkodjatok meg, én fiú vagyok, és mégis hiányzik a barátnőm, volt már hogy egyik talin épp rátértünk volna a témára amikor megzavartak, és olyan érzés volt mintha kettétéptek volna, ahogy hirtelen tulképp elszakítottak tőle, épp amikor eggyé váltunk volna. és utána mikor elbucsuztunk olyan üresség és hiányérzetem volt, és annyira hiányzott hogy még sírtam is. ez van... aki érzéketlen tuskó az meg ne szóljon be azér mert valakinek vannak érzései...


kedves válaszoló, azér sírsz mer hiányzik, pont ahogy leírtad. mert szereted.

2011. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!