Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a barátnőmbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátnőmbe, van amikor nem azt érzem, szerelmes vagyok van amikor csak annyit, hogy szeretem de 1-2óra mulva meg azt, h sírok már annyira hiányzik, ez normális dolog?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
a csaj csak hülyét hidd el mikor a leggyengébb vagy meg tökönszúr, lehet most azt érzed hogy igen ez az! de NEM.. vágod?! majd mikor egy reggel arra ébredsz hogy a csaj levágta a fütyid akkor elhiszed.. ffs.. velem is ez volt..
2009. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs mire válaszolt az elöttem válaszoló :S

AMúgy meg igen teljesen normális. Sokszor én is így érzek. Ha valami új dolgot csináltok együtt ami nagyon tetszik akkor sokszor újra fellángol a szerelem, de ha sokáig csak ugyanazt csináljátok és semmi izgalom akkor egy idő után ez a szerelem elkezd elmúlni... De ha ismét csináltok vmi izgit megint fellángol a tűz :)

Ilyen a szerelem és a párkapcsolat :)

Ne aggódj

2009. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Istenem annyira örülök h ezt irtad a 2válaszolónak nagyon köszönöm és van tényleg h régóta semmi ujat nem csinálunk mert téleg az van h most csak ugy szeretem de mikor megölelem akkor a köny néha megidul a szemembe h igen soha nem szeretnéle elhagyni meg h menyire imádom:)
2009. febr. 23. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Hm, én is így vagyok vele. Ha csak a szürke hétköznapok, akkor néha én sem érzem annyira, aztán másnap meg úgy érzem meghalok, ha nincs velem :) Szóval szerintem normális, pláne ha hosszabb a kapcsolat.

18/F

2009. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nagyon szépen köszönöm az infókat hát nem nagy az idő amióta együtt vagyunk tehát 4,5hónap de nagyon szeretnék vele éveket tölteni vagyis jobanmondva én nem tervezem h egyszeris félrelépnék vagy vmi:) akivel történt ijesmi az irjon ide lécci
2009. febr. 24. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!