Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PASIK! Mennyire jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIK! Mennyire jönnek be nektek a cigizős csajok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 20:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Számomra a cigi abszolút kizáró ok, egy csaj ne cigizzen.
2010. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Csak a cigi nem befolyásol. Ha az illetővel kölcsönös a szimpátia, akkor leszarom, hogy cigizik-e vagy sem. Ha már csak szájápolást rendszeresen végez, akkor fel sem tűnik.



A válasz megírásának időpontja: ma 21:11


Nagyon helyes!

2010. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen lánnyal dolgom, aki cigizett! Összejöttünk, majd egy randin rágyújtott! Mondta, hogy ő sokat szokott szívni... Én erre döntés elé állítottam. És ő sajnos inkább a cigit választotta :(
2010. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ha van itt olyan lány aki szívesen elpöfékelne velem egy cigit az írjon privit:DA cigit én állom:D
2010. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Kérdező 21:03


Felejtős. dohányzó csaj nálam csak akkor jöhet szóba ha leszokóban van. Vagy ha le akar szokni de egyedül nem megy neki, szívesen támogatom.

21f

2010. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Én nem járnék dohányossal.
2010. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
48%

szerintem a pasiknak r*hadtul nincs ebbe beleszólásuk, mintahogy mi sem mondjuk azt hogy 1 pasi ne ne menjen el néha a haverokkal sörözni vagy pl

az összes srác azt mondja hogy ők 1 nő kedvéért nem fognak leszokni

na szóval a cigizős lányoknak is ugyanez a véleményük. a mi dolgunk. hadd döntsük mér el h hogyan tesszük tönkre magunkat, ha tetszünk nektek akkor már nehogy ez legyen a kifogás... el kell fogadni a másikat

csak a te kedvedért nem fog megváltozni, főleg ha az első randin választás elé állítod...a pofátokba fog csak röhögni:D

2010. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Adee10 válasza:
semmennyire legalább is nekem nem jönnek be
2010. aug. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Nem tudnák szeretni úgy egy lányt, hogy tudom, hogy akármikor meghalhat tüdőrákba...
2010. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

23:04


Ami engem ilelt én ebbe nem szólok bele, nem is követelném senkitől, hogy szokjon le (bár nem lenne rossz ha nem kéne fuldokolnom mások füstjétől). Mindenki úgy teszi tönkre magát ahogy akarja. Nem tartom rossz embernek azt aki dohányzik, de rossz sokásnak tartom a dohányzást, sajnálom, de nálam ez kizáró ok.

21F

2010. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!