Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A cigizős, piálós csajok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigizős, piálós csajok vagy a normális de jófej csajok jönnek be a fiúknak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Egyet tippelhetsz...
2011. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
A normális, de jófej csajok jönnek be, de nem zavar ha cigizik, v alkalmanként iszik. Sztem ezek nem feltétlenül zárják ki egymást...20f
2011. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Normális jó fej. De manapság már kinek mit jelent az, hogy "normális".
2011. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ha szexelni akarok egy pipivel, akkor a cigizős piálós.
2011. jún. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A kettő nem zárja ki egymást.
2011. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ameddig nem remegőkezű láncdohányos vagy kezelésre szoruló alkoholista addig nem zavar.

Gondolom 13-14 éves lehetsz, ebben a korban számít deviánsnak az alkohol meg a cigi. Hidd el, egy normális csaj életébe is belefér néha egy italozás vagy egy-két szál cigi...

De ettől nem leszel se szexibb se rondább.

Jó, talán straight edge pasikra nyilván kisebb hatással leszel...

2011. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
alkalmakkor szoktam inni de nem úgy hogy részeg legyek és néhány szál cigi is belefér de nem vagyok rászokva... köszi a válaszokat :)
2011. jún. 12. 20:37
 8/18 anonim ***** válasza:

Alkalmanként szoktam inni, de részeg sosem voltam, egyszer-egyszer belefér 1-2 szál cigi. Februárban "szoktam rá" úgy, hogy egy-egy buliban elmegy 1 vagy 2 szál. Azóta 2x vettem ismerőssel felesben cigit meg egyszer egyet egyedül. És most fogyott el június elején. A hétköznapokban nem hiányzik a cigi, de ha kimegyünk a barátokkal jól szokott esni egy szál cigi:)

Ennek ellenére az ismerőseim szerint normális vagyok, hogy jófej vagyok-e, nem tudom. Szeretek nevetni és hülyéskedni, de nem csinálok mindenből viccet, nem röhögök mindenen.

Én ilyen vagyok, nem mondom, hogy tapadnak rám a pasik, mert nem, de szerintem az a legfontosabb, hogy önmagunkat adjuk. Én ilyen vagyok, ha valakinek nem kellek azért, mert néha iszok egy kicsit, vagy néha elszívok 1-2 szál cigit, akkor nem kellettem, így jártam, de én nem akarom megjátszani önmagamat! :))

16/L

2011. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Normális dejófej, cigit és a piát utálom, így azt is aki szívja/issza. :D
2011. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A kettő nem zárja ki egymást.Ha pl elmegyek bulizni haverokkal akkor én is szoktam inni.
2011. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!