Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A cigizős, piálós csajok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigizős, piálós csajok vagy a normális de jófej csajok jönnek be a fiúknak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 20:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ha en lanykent dohanyzom mar nem vagyok normalis? ha havonta elmegyek 2x buliba es becsuszik par sor mar nem vagyok normalis? :O ki a normalis????
2011. jún. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Egyet nem értek, miért de kötőszót írtál, s miért nem és-t? Olyan, mintha paradoxonnak tekintenéd a normális és egyben jófej lányokat :)

Cigiző lánnyal nem járnék, mivel ki nem állhatom a szagát, ha egy picit szeret inni, az nem baj, mert én is szeretek inni, így koccinthatok vele valamivel :) Am a normális ÉS jófej csajok jönnek be nekem :)


20f

2011. jún. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A kettő miért zárná ki egymást? Én régen cigiztem és a bulikban alkoholt is ittam. Mégis normálisnak és jófejnek tartott a pasik nagy része, mert ettől függetlenül nem viselkedtem úgy, mint egy felszínes liba, csak szerettem bulizni.
2011. jún. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A normálisak, de a cigizős-piálós sincs kizárva. Kár h én egyik kategóriának se kellek, mert a lányoknak nem az számít, h normális legyen a fiú.
2011. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem undorító, ha egy lány dohányzik. Akármilyen gyakorisággal teszi, akármilyen körülmények között. Egy doboz cigaretta árából vehetsz magadnak egy könyvet, esetleg színház- vagy koncertjegyet. Hidd el, többre mész vele! ;) (Persze nem gondolom azt, hogy a fiúknál elfogadhatóbb, csak a fiúk kevésbé érdekelnek. :P)


Az alkohollal más a helyzet. Én is szoktam inni alkalmanként, nincs is abban semmi rossz, de soha életemben nem voltam még csak egy kicsit becsípve se, amire büszke vagyok. Nyugodtan igyál, amit csak akarsz, de tudd a mértéket! ;)


Lehetsz akármilyen jó fej, egy cigarettázó és alkohol hatása alatt álló lány visszataszító.


24/F

2011. jún. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi az hogy undorító ha egy láááány dohányzik? Mi ez a megkülönböztetés? Az hogy undorító ha valaki dohányzik mindjárt nem ugyanígy hangzana. Vagy azt mondd hogy a dohányzás undorító szokás.
2011. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

09:51


Egy szexista fa sz vagy, remélem tudod. Oké, szerinted a dohámyzás nem oké... de akkor miért kell csak a lányokra leszűkíteni a kört? Miben más ha egy pasi füstöli tele a levegőt? Az egészségesebb?

2011. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak ez a két típus létezik. Így összeállítva a kettőt, nyilván mindenki a másodikat fogja választani. Nem is értem, minek kell kérdezni ilyeneket....
2011. jún. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!