Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még figyelmes pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még figyelmes pasik?

Figyelt kérdés

Olyan "régi vágású" pasikra gondolok, ugyanis régebben még egy nőt tiszteltek és megadták a módját az udvarlásnak is.

És fontos, hogy soha nem voltak tiszteletlenek a nőkkel, nem úgy, mint most...


2010. aug. 10. 14:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
ne hagyd magad. mellesleg ha így bánik veled, akkor miért vagy vele..?
2010. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
van egy nagyon szerethető oldala is, amihez nagyon kötődöm. A baj az, hogy ez elég ritkán jön elő...
2010. aug. 10. 15:15
 13/30 anonim ***** válasza:
Tehát akkor miért is...?
2010. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
mert szeretem :(
2010. aug. 10. 15:19
 15/30 anonim ***** válasza:
Önsorsrontás. Nem értem a nőknek miért jó ez.
2010. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Az a legnagyobb baj, hogy nem jó...

De nélküle meg még ennél is rosszabb...

Aki nem volt ilyen helyzetben, valószínűleg nem érti, hogy mennyire rossz ez az érzés.

2010. aug. 10. 15:22
 17/30 anonim ***** válasza:
szereted, de rossz együttélni vele? nem tudom, mióta vagy együtt vele és mennyi idősek vagytok. szerintem lépned kell. vagy meg tudjátok beszélni, hogy ez neked így nem jó, vagy hagyd el. nem szabad hagyni, hogy szar legyen egy bunkó miatt az életed...
2010. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
előző vagyok. voltam ilyen helyzetben, tudom hogy megy ez. én tovább léptem. most sokkal jobb lett, pedig még egyedül vagyok.
2010. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

De voltam ilyen helyzetben, csak 8. barátnőm révén megtanultam magammal is törődni egy kapcsolatban. Ha nekem rossz és tudom hogy több a rossz mint a jó, akkor tovább kell lépni. És meg is van az eredménye most van egy hihetetlen jó kapcsolatom amire mindig is vágytam :)


Légy bátor lépj tovább ha úgy érzed több a rossz, mert az ember alapjaiban nagyon nehezen tud változni. 1-2 dolgon lehet változtatni, de sokmindenen nem.


Mérlegelj

22F

2010. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Valójában lehet, hogy rég egy másik fiúval lennél akivel minden szép és jó lenne. Ilyen lehetőségektől esel el most.
2010. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!