Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még figyelmes pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még figyelmes pasik?

Figyelt kérdés

Olyan "régi vágású" pasikra gondolok, ugyanis régebben még egy nőt tiszteltek és megadták a módját az udvarlásnak is.

És fontos, hogy soha nem voltak tiszteletlenek a nőkkel, nem úgy, mint most...


2010. aug. 10. 14:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
igen, vannak. figyeld csak meg az utánam következő hozzászólókat :D
2010. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Nagyképűség vagy sem, én ilyen vagyok


22F

2010. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolók mind figyelmesek!
2010. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Mondd még egyszer, nem értettem! :)


Vicc volt, persze, hogy léteznek, csak nem akarok ujjal mutogatni... :)

2010. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Igen, itt vagyunk :)

Viccet félretéve, én igyekszem. Nem mindig jön össze úgy, ahogy szeretném, vagy épp úgy, ahogy a lányok szeretnék, de ha nem is sikerül mindig, legalább megpróbálom. Vannak, akik erre sem hajlandók.

2010. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

A hatalmas szerelemnek


Megemésztő tüze bánt.

Te lehetsz írja sebemnek,

Gyönyörű kis 'tulipánt!'

Szemeid szép ragyogása


Eleven hajnali tűz,

Ajakid harmatozása

Sok ezer gondot elűz.

Teljesítsd angyali szókkal,


Szeretőd amire kért:

Ezer ambrózia csókkal

Fizetek válaszodért.

2010. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Hat en ilyen vagyok de altalåban az az elso kerdese a csajoknak hogy meleg vagyok-e :)
2010. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Régen még volt mit tisztelni a nőkben, ma már alig-alig van olyan nő akit lehet.
2010. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 1Roberto1 válasza:
A lányok 80% a cigizik szánalmas plus kezdenek rámenösek lenni páran sajnos :( az egészséges lányok a királyak :D akik nem isznak nem cigiznek teljesen téged szeret nem hiszem hogy az meg csalna:S de ha kellemes érzés ha együtt vagytok és rajta is látszik teljesen akkor minden rendben van szerintem simán észrelehet venni ha cigizik és titkolja sárga fog ha elfelejti akkor rajta marad a cigi füst nyom haha egyebek 80% aki cigizik simán ki lehet statisztikázni hogy most abbol mennyi rámenös valaki csak a cigit élvezi más meg a cigit élvezi + dicsekedik vele jo lehet ez ritka de azért lehet tanulni a közösségböl is hogy viselkedj.
2010. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
A barátom nagyon csúnyán beszél velem, (pedig én egyáltalán nem káromkodom) és állandóan veszekszik. A barátaimat lenézni, és mindenbe beleszól. Leku*váz, pedig ő az első barátom (pont azért, mert egy kedves fiúra vágytam...), és a korosztályomtól eltérően inkább konzervatívan öltözködöm. Mindig vidám vagyok, és még csak nem is vagyok közvetlen. Nem tudom, hogy miért ilyen velem mégis... :(
2010. aug. 10. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!