Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire prioritás a szex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire prioritás a szex? Maradnátok egy kapcsolatban, ahol heti 1 szex van, de minden más tökéletes?

Figyelt kérdés

Nem veszekedtek, ha mégis vita van, normálisan leülve megtudjátok beszélni. Kompromisszumképesek vagytok bármiben, rengeteg intimitás van (csókok, bújás, ölelés, simogatás). Meglepitek egymást sokszor ajándékokkal. Minden héten van randi. Közös barátaitok vannak akikkel mindketten nagyon jól kijöttök. Eljártok együtt is bulizni, de külön is, és ebből soha nincs feszkó. Bármiről órákat tudtok beszélgetni, mindkettőtöket ugyanazok a témák érdeklik, sosincs kínos csönd. Nagyon támogatóak vagytok egymással. Külsőre is vonzódtok a másikhoz. De nemes egyszerűséggel a férfi libidója alacsony, az ágyban sem vagytok olyan húha kategóriájúak, elég átlagos a szex. Heti 1x, ha kicsit lazább időszak van akkor heti 2x van szex. Mindketten dolgoztok amúgy, házimunkát felesben csináljátok.

És huszonévesek vagytok.


Ha megvan az a mély, kötődő szeretet, akkor nektek ez így megfelelne? Vagy eldobnátok hogy hátha találtok egy kicsit "tüzesebb" embert magatok mellé, akivel lángoltok?

3 éves kapcsolatról van szó.


2020. nov. 9. 09:45
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nekünk változó, volt mikor napi 4x is, de volt hogy csak heti 2-3x, dolgozunk, van hogy váltó műszakban, így nem mindig tudunk együtt lenni és fáradtak is szoktunk lenni.

Képzeld most terhes vagyok és az orvos eltiltott a házasélettől, akkor hagyjon el a férjem, mert a babánk egészsége érdekében még kb. fél évig nem tudunk együtt lenni? Pedig tudom, hogy ő igényelné, de a kislányunk az első mindkettőnknek, megoldjuk máshogy, de az mégse szex. Hozzáteszem valószínűleg a babával sem leszünk minden percben egymáson, örülünk majd heti 1-2 alkalomnak, de ezért eszembe se jutna elhagyni a férjem, mert szeretem.

2020. nov. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok én 29, a férjem 28 éves.
2020. nov. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
#32 azért az nem mindegy, hogy kívánjátok egymást csak nem szabad szexelni, vagy az egyik fél nem is kívánja a másikat, a másik meg szenved. Remélem érted a különbséget. Nektek van kilátásotok arra, hogy valamikor jobb lesz a helyzet. A kérdezőnek ezzel a pasival reménytelen, hogy valaha is jobb lesz. Óriási különbség.
2020. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!