Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire prioritás a szex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire prioritás a szex? Maradnátok egy kapcsolatban, ahol heti 1 szex van, de minden más tökéletes?

Figyelt kérdés

Nem veszekedtek, ha mégis vita van, normálisan leülve megtudjátok beszélni. Kompromisszumképesek vagytok bármiben, rengeteg intimitás van (csókok, bújás, ölelés, simogatás). Meglepitek egymást sokszor ajándékokkal. Minden héten van randi. Közös barátaitok vannak akikkel mindketten nagyon jól kijöttök. Eljártok együtt is bulizni, de külön is, és ebből soha nincs feszkó. Bármiről órákat tudtok beszélgetni, mindkettőtöket ugyanazok a témák érdeklik, sosincs kínos csönd. Nagyon támogatóak vagytok egymással. Külsőre is vonzódtok a másikhoz. De nemes egyszerűséggel a férfi libidója alacsony, az ágyban sem vagytok olyan húha kategóriájúak, elég átlagos a szex. Heti 1x, ha kicsit lazább időszak van akkor heti 2x van szex. Mindketten dolgoztok amúgy, házimunkát felesben csináljátok.

És huszonévesek vagytok.


Ha megvan az a mély, kötődő szeretet, akkor nektek ez így megfelelne? Vagy eldobnátok hogy hátha találtok egy kicsit "tüzesebb" embert magatok mellé, akivel lángoltok?

3 éves kapcsolatról van szó.


2020. nov. 9. 09:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Nekem speciel nőként heti 1-2 szex teljesen elég, szóval én ezt nem tudom megítélni. Akinek ennél lényegesen többre van igénye, az biztos megszenvedi. Neked kell eldöntened, hogy mi éri meg jobban.
2020. nov. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Ha egyéb rendben van,a heti 1 szex nekem elég.
2020. nov. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez attól függ mik az igények. Ez egyéni ezt csak te tudhatod.
2020. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%
Nem lett volna szabad három évet várni, ha eltérőek az igényeitek. Mindegy, én mit csinálnék, az a kérdés, te mit szeretnél. A szex fontos. Nem véletlenül keresgélnek az emberek (férfiak és nők egyaránt) szeretőt, kockáztatva ezzel a látszólag harmonikus családjukat. Előbb-utóbb valószínleg te is ide jutsz majd, főleg ha a férfi még lustul egy kicsit, a te igényeid pedig nőnek. Van ere esély, mert a nők libidója gyakran növekszik, ahogy érnek, a férfiaké vinszont csökkenhet az évek múlásával.
2020. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy sokszor azt érzem nekem többre lenne szükségem, de mindig eszembejutnak a korábbi tapasztalatok, ahol a szex rendben volt, de a kapcsolatban viszont elég sok komoly probléma volt. Úgy gondolom nagyon ritka, ha ennyire értékes embert találunk, mint nekem a mostani párom és rettentően becsülöm is őt, tényleg szerintem 1000ből 1 férfi ilyen. Nem is akarom traktálni ezekkel a dolgokkal őt, mert próbálom magamban lerendezni, hogy ne érezze ő magát kevésnek csak azért, mert különbözik ebben tőlem.

Sokkal több érv szól amellett, hogy maradjak vele és próbáljam meg csillapítani pl masztival ezeket, mint hogy elhagyjam és az életben ne találjak hozzá hasonlót.

2020. nov. 9. 09:51
 6/33 anonim ***** válasza:
86%

Nekem teljesen megfelelne (igazából meg is felel, mert hasonlóban vagyok már 5 éve). Volt szexuálisan nagyon intenzív kapcsolatom, de a harmónia már sokkal fontosabb számomra.

Persze, mindenki más, ha neked nem felel meg, hiányérzeted van, akkor arról beszélni kell, megoldást keresni. Ha pedig az nem megy, akkor megfontolni a szakítást. De én ezerszer inkább választok egy ilyen nyugodt, békés, harmónikus kapcsolatot, mint egy olyat, ami a múltamban volt. Az is jó volt, szép volt, de hosszú távon nem működött.

2020. nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%

Első válaszolóhoz hasonlóan nekem sem nagyon van többre igényem.

Szóval számomra ez egyértelműen egy tökéletes kapcsolat lenne.

De ha magasabb is lenne a libidóm, akkor sem szakítanék meg egy ilyen kapcsolatot. Ott a kezem ha még több orgazmust akarok, de a többi dolog hiányát nem tudja pótolni.

Tökéletes embert, tökéletes párkapcsolatot szinte képtelenség találni. Magasabb libidójú palit biztos találsz, de olyat akivel minden más téren is harmonizáltok, olyat nagyon nehezen. Nem éri meg szerintem.

2020. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
#7 én is pontosan így gondolom. Nem is azért írtam ki a kérdést, hogy a döntésben segítsen, mert tényleg nem szeretnék szakítani. Próbálom más módokon megoldani. Életem legnagyobb hibája lenne, ha emiatt én szakítanék vele szerintem.
2020. nov. 9. 09:57
 9/33 anonim ***** válasza:
82%
El tudnék képzelni többet, egyelőre nem lakunk még együtt és több a szex mint heti 1x,de amikor huzamosabb ideig vagyunk együtt ez redukálódik tehát ha együtt laknánk szerintem heti 1 lenne kb...de mi 5x leszünk lassan. Viszont annyira tökéletes minden más, hogy nem változtatnék rajta, megoldom ha hiányérzetem lenne. De ilyen párom nem lesz több, ezzel tisztában vagyok. Ha meg majd gyereketek lesz, neked se lesz sokkal több igényed hidd el. Akkor majd jól jön hogy nem naponta kivánja...
2020. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
86%
Nálam a legutolsó helyen áll, ha hónapokig nincs sincs semmi probléma
2020. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!