Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet egy olyan világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy olyan világban kapcsolatokat építeni ahol az ember fő prioritása az lett hogy minél jobb színben tüntesse fel magát Facebookon?

Figyelt kérdés
Van a Facebook-én aminek a látszat tökéletessége a mérce és van a valódi én ami távolságtartó, rideg, bizalmatlan, elutasító.

2015. okt. 6. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Tudod sok olyan ember van, akiknek nem fontos se a Facebook, se a villogas. Talan kozottuk kellene szetnezned..
2015. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Úgy, hogy törlőd magad a Facebookrol.
2015. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elsővel értek egyet
2015. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, nekem van néhány kiránduláson lőtt jobbféle képem fent Facebookon, a többit mind mások töltötték fel rólam, és nem mondanám, hogy nagyon jó színben tüntetnek fel :D És mellesleg, idejét sem tudom, mikor osztottam meg BÁRMIT (zene, kép, szöveg, akármi) Facebookon. Valahogy mégis van párom, hasonló mentalitással. Sőt, megdöbbentő módon, ha a 180 ismerősömből kettő olyan van, aki ilyesmit csinál, amit te állítasz, akkor sokat mondok. A facebookon méginkább igaz, ami különben is, hogy az ismerőseidet, barátaidat te válogatod meg. Ha csak egyféle van, amivel nem igazán tudsz azonosulni, ott te is hibás vagy. Tessék olyan ismerösöket és barátokat szerezni, akik nem ott élik az életüket, és máris megoldódik a gondod.
2015. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én fent vagyok Facebbokon, használom is, de nem ezért és nem így, amiről te írsz.
2015. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van facebook-on 96 ismerősöm és további 82.977 ember követ. egy-egy bejegyzésnél 400-600-900-1100-2400-4100 like és százával a hozzászólások. Kb 9 képet töltöttem fel, ebből 3-on vagyok rajta. mit tehetnék?!^^
2015. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!