Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire prioritás a szex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire prioritás a szex? Maradnátok egy kapcsolatban, ahol heti 1 szex van, de minden más tökéletes?

Figyelt kérdés

Nem veszekedtek, ha mégis vita van, normálisan leülve megtudjátok beszélni. Kompromisszumképesek vagytok bármiben, rengeteg intimitás van (csókok, bújás, ölelés, simogatás). Meglepitek egymást sokszor ajándékokkal. Minden héten van randi. Közös barátaitok vannak akikkel mindketten nagyon jól kijöttök. Eljártok együtt is bulizni, de külön is, és ebből soha nincs feszkó. Bármiről órákat tudtok beszélgetni, mindkettőtöket ugyanazok a témák érdeklik, sosincs kínos csönd. Nagyon támogatóak vagytok egymással. Külsőre is vonzódtok a másikhoz. De nemes egyszerűséggel a férfi libidója alacsony, az ágyban sem vagytok olyan húha kategóriájúak, elég átlagos a szex. Heti 1x, ha kicsit lazább időszak van akkor heti 2x van szex. Mindketten dolgoztok amúgy, házimunkát felesben csináljátok.

És huszonévesek vagytok.


Ha megvan az a mély, kötődő szeretet, akkor nektek ez így megfelelne? Vagy eldobnátok hogy hátha találtok egy kicsit "tüzesebb" embert magatok mellé, akivel lángoltok?

3 éves kapcsolatról van szó.


2020. nov. 9. 09:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
87%

Én teljesen megértelek.

Nalunk ugyanez a helyzet.

Képes voltam/lennék napi 2xer is szexelni... Viszont most a heti 1-2vel kell beérnem

Sok kapcsolatomban a szexen volt a hangsúly, vagy ha az jól működött a kapcsolat egy rakás sz@r volt...

Soha nem éreztem magam ennyire boldognak és nyugodtnak mint most. Pontosan olyan a kapcsolatunk mint ahogy azt te megfogalmaztad a tiétekről. Tökéletes!

Én hajlandó vagyok "beletörődni" a heti 1-2 szexbe mert tudom nála nem találhatnék jobbat.

Ha nagyon kivagyok akkor lerendezem a dolgot magamnak. A masztival kordában tudom tartani magam :D

Néha nehéz de őszintén nem hagynám el...

Leheet mással jobb lenne a szex de mit érek vele ha mellette a kapcsolat nem működik?!

Akkor inkább választom ezt ami most van!!

És őszintén már kezdem megszokni a heti 1-2szexet...

Nem is esik nehezemre így ezt "kibirni" mert cserébe boldog vagyok. De nagyon!

28/L

2020. nov. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezt már egyszer kérdezted, tehát nem vagy lelkileg nyugodt. Mi hiába mondjuk itt azt, hogy elég lenne heti 1X, ha te frusztrált vagy ettől és nem elég. Most ideiglenesen megnyugodsz, hogy lám, a többség azt válaszolta, hogy elég, tehát én is belenyugszom a megváltoztathatatlanba. De a kérdésed azt mutatja, hogy szenvedsz. Tehát NEKED NEM ELÉG. Mindenki más itt érdektelen, hiszen nem a te életed éli.
2020. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
14%
Most jöhetnek a lepontozások. Nekem nem biztos, hogy megérné. A szex egy alapdolog. Ha komolyan tervezel vele és mellette szeretnél maradni akkor kell. Ha gyermeket szeretnétek akkor szintén. Szex nélkül, hogyan lesz családotok? Még ha meg is győzöd erről, akkor is azért lesz több szeretkezés, mert a gyermek. Ha 3 év után eltűnik az intimitásnak ez a része, mi lesz akkor ha lesz gyerek? Félre lépsz? Akkor már nem tudod egykönnyen elhagyni ha ne adj isten bele szeretsz másba. Nem dobhatod el utána mint egy rongyot. Nem beszélek a levegőbe. 20-as éveimbe férjhez mentem, nagyon szerelmes voltam. Együtt éltünk 10 évig. 31 évesen rájött, hogy neki kevés a heti 1 szex és akkor is ő kezdeményezett. Őszintén elmondjam miért volt csak “ennyi”? Mert nem kívántam többet. Mert máshogy voltam bekötve mint ő. Vagy talán mert másra vágytam, izgalomra.Az elején mikor nagyon lelkesek voltunk , és újdonság volt a másik, akkor jöttek magától a dolgok. Egy idő után már csak a megszokás volt. Az tette fel az i-re a pontot, hogy gyermeket szeretett volna. 31 évesen nem éreztem még erre késztetést. A karrieremet szerettem volna továbbra is építeni. Plusz talán elbizonytalanodtam, hogy vele szeretném-e. Biztosan jó lesz így? Majd megcsalt, ami kiderült. Így elválltunk. Azóta rendeződött a viszonyunk, ő is és én is megtaláltam a páromat. Egy tündéri férjem lett, aki tökéletesen a másik felem. Pontosan ugyanolyan lelkivilággal és igényekkel. Ő is megházasodott, azóta van egy kisfiúk. Látszik rajtuk is, hogy nagyon boldogok. Én nem mertem, és ő sem változtatni mikor még egyszerű lett volna, aztán jött a baj és sokkal jobban fájt mindkettőnknek mintha “harmadik” nélkül váltunk volna el egymástól. Még az megadja a sava borsát a dolognak, hogy akivel megcsalt , ő a felesége. Fájt, de mikor szembesített, hogy szerelmes rájöttem, hogy itt a vége. Vagy szakíts vele még most, vagy beszéld meg sűrgősen vele az érzelmeidet, mert ha te nem lépsz akkor lehet , hogy neki lesz elege. Nem tudhatod, ő hogy áll ehhez a dologhoz.
2020. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
40%
Én maradtam már 10 éve és nem bántam meg, boldog vagyok. Nekem is elég a heti 1-2, ha a minőségre nincs panasz. Az ideális 3-4 lenne, de nem érzek hiányérzetet, néha azért erre is akad példa :)
2020. nov. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat ! Előző vagyok! Azt hittem te vagy a férfi! Viszont a válaszom nem változik. 3 év még mindig “behozható” . Sőt tudod mit? Még 10 is! Túl rövid az élet ahhoz, hogy elnyomd a vágyaidat! Mi az, hogy nem találnál még egy ilyen embert! Ne legyél kételkedő! Neked ez nem elég, mert ha az lenne nem lennének kétségeid! Hidd el, csodálatos ember vagy és megérdemled a teljes boldogságot! Sok sikert kívánok ! ❤️
2020. nov. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
42%
Nekem elég nőként kéthetente egyszer, pedig szeretem a párom. Szerencsére neki is, tehát mi egyformák vagyunk vele, de ti nem. A szex pedig egyik alappillére a kapcsolatnak. A másik három: gazdasági közösség, szeretet, hasonló értékrend. Ha ez a négy rendben van, már talán lehet hosszabb távon tervezni. Szerintem nálatok nem, mert egyszer eleged lesz a sok felgyülemlett feszültség miatt.
2020. nov. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

#12 találkoztam én is hasonló kérdéssel az oldalon, régóta vagyok gyk olvasgató, viszont az nem az enyém volt, elég sok dolog ott más volt, ezért is írtam ki 100%ban a mi példánkat.

Én nem vagyok frusztrált emiatt, nem szenvedek, nincs erről szó. Azelőtt is volt, hogy évekig nem szexeltem, mikor nem volt kapcsolatom, mert nekem ezek az egyéjszakások nem mennek.

Szimplán véleményekre voltam kíváncsi, vannak-e esetleg hasonló párok. Ennyi az egész, szó sincs arról, hogy bármiben hiányt szenvednék. Ha meg így érezném, elővenném a két kezem.

2020. nov. 9. 10:43
 18/33 anonim ***** válasza:
17%
Elég nehezen tudom elképzelni, hogy tényleg minden klappol és mégsem tudod felizgatni a barátodat. Nem hiszem el, hogy ha ott masztrurbálsz az orra előtt, akkor nem akar beszállni. Engem bizony nagyon bántana, ha a férjem visszautasítaná a közeledésemet.
2020. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Az álmom egy nem baszásmániás férfi, aki nem kap kangörcsöt, ha lát egy cicit.
2020. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként ilyen kapcsolatról álmodom.
2020. nov. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!