Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van mit megbanom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van mit megbanom?

Figyelt kérdés
en egy 15 eves lany vagyok es van egy 25 eves baratom akiert oda vagyok (vagy voltam) o mar sok lanyal elt sexualis kapcsolatot es hat nalam is felhozta a dolgot h neki szuksege van erre egy kapvcsolatba.Ezert ugy dontotem h meg lesz hisz en is kivantam ot de sosem mertem megtenni egyik este lejott hozam es kint voltunk az uton setaltunk en en elvittem egy epulethatamege hol sotetseg volt es o leult a lepcsore es en kezdtem vetkeztetni de ez nem fontos lenyeg h akori 2-3 probalkozas utan bele is tudtam ulni es erre eszembe jutott az ovaszer es igy felaltam es elkezdtem oltozni o mondta h hat nem lesz semmi hisz meg nem is elvezett de nem erdekelt ,ost egy kicsit banom h fol keltem nekem ez volt az elso es nem tom h helyes volte h bele mentem hisz meg nem is ereztem semmit a fajdalmon kivul neha banom neha nem o meg azutan egy hetig hivott telefonon de mar 3 napja h nem hivott csak egyszer es akor is egy csaj cincogott bele h szia es aval le is tete persze o nem emlekszik semmire mert azutan ecer fol hivott es megkerdeztem de nem emlekszik ra es tobet nem is tudtamkerdezni mer a telom lemerult es nem hivott azutan mi az oka azt mondta h a kovetkezo jobb lesz mar mindt a sex vajon meg gondolta magat?es meg azt is mondta h buszke ram mert meg 3dikra is visza mertem ulni annak ellenere h fajt. nektek mi a velemenyetek kene banjam az egeszet hisz mindenki azt hiszi h mien szent vagyok h en meg szuz vagyok meg minden es pont en nem vagyok az egyedul a barati korbol!
2010. aug. 9. 23:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
akinek ágyban volna a helye..
2010. aug. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 StephanieXx ***** válasza:

Jogos.De már megtörtént.

Legközelebb gondolkozni fog,és tanul az esetből.

2010. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak. Fel a fejjel, a múlton már nem fogsz tudni változtatni. Legközelebb a korosztályodból keress párt, és ha találsz, akkor ne add ilyen könnyen magad. Ha pedig adod, akkor légy annyira igényes, hogy gondoskodsz a megfelelő körülményekről, pl. kellő érzelmi háttér, zavartalan hely, védekezés (utóbbit csak ha nem szeretnél gyereket).
2010. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
"ma 23:27"-nál a pont
2010. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
B@zz+!!nem csak ékezet hiányos az írásod,hanem tájszólásos finoman szólva,tanulj már meg helyesen fogalmazni mert ping-pongoztak a szemeim mire elolvastam,2010van!A gyakori fordítóprogival is rendelkezhetne lassan.Járd ki azt a 8 osztályt mégegyszer jó,én azt tanácsolom aztán foglalkozz a f@sszal...ez nagyon fájt eyha.25/f
2010. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
visítottam a rehegestő, jó a sztóri:D
2010. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

23:18-as

most derült ki hogy nem kislányról van szó, hanem egy kis ribiről

2010. aug. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

mien kis ribi?


az város legnagyobbja:D

2010. aug. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!